plakát seriálu

Kriminálka Miami

(CSI: Miami)

Epizoda 3×18 – Konec hry (Game Over)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Případ oběti autonehody bez pravého chodidla.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Do auta převážejícího loď najede jiné auto, po srážce se najde na místě tělo muže s řadou tržných ran, kterému chybí pravé chodidlo.

V téže době Horatia vyhledá slečna Sára s tím, že shání Tima Speedla. Protože Tim zahynul před několika měsíci ve službě, Horatio si vyslechne Sářin příběh a osobně přebírá celou záležitost. Sára skončila s natáčením erotických filmů a začala nový život s přítelem Matthewem. Ten si je chtěl společně natočit, ale nahrávka se ztratila a Sára se obává, že by se Matthew mohl dozvědět o její minulosti. Horatio začne po nahrávce pátrat a zjišťuje, že to byl právě Matthew, kdo kazetu prodal firmě, která vyráběla všechny předchozí Sářiny filmy a nechává na Matthewovi, zda se Sáře přizná. Zároveň se mu podaří zastavit distribuci oné kazety a získat její originál.

Vyšetřování okolo "oběti autonehody" vede do studia Dava Stronga, které se zaměřuje na skateboarding a počítačové hry. Oběť vraždy, Jake, pracoval v této firmě jako betatester, tzn. že vychytával chyby v počítačových hrách. Jake i jeho kolegové trávili v práci často celé dny a firma posílala jejich přítelkyním a manželkám květiny a dárky se vzkazy. K Jakeově přítelkyni se omylem dostala kytice určená pro jinou ženu se vzkazem "od Jakea". Přítelkyni žárlivost a vztek dohnaly až do stádia, kde Jaka napadla.

Hlavní postavy
poručík Horatio Caine
Ryan Wolfe
Calleigh Duquesnová
Maxine Valera
Eric Delko
Dr. Alexx Woodsová
Yelina Salasová
Vedlejší postavy
Tyler Jenson
Cynthia Wellsová
Dave Strong
Sara Piperová
Matthew Wilton
Vince Fisher
Todd Simmons
Connor Meade
Julie Sullivanová
Brandon Pace
Rachel Thomasová
Ron Benson
Jake Sullivan
Bill Waller
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKonec hry
Původní názevGame Over
Rok natočení2004
Premiéra21. března 2005
Česká premiéra11. prosince 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut (včetně reklam)
Autoři profilu epizody