Kriminálka Miami

Kriminálka Miami (CSI: Miami) — 10. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Role Megan Donner byla nabídnuta Sele Ward.
Vložil: xxmartinxx
Všechny letadlové záběry města jsou skutečně z Miamy, ale některé záběry pláží jsou z Manhattan Beach v Los Angeles.
Vložil: xxmartinxx
Williamu Petersenovi (Grissom z Las Vegas) byla nabídnuta trvalá role, ale odmítl.
Vložil: xxmartinxx
Pro roli Horatia byl zvažován Don Johnson.
Vložil: xxmartinxx
David Caruso se jako poručík Horatio Caine v první epizodě v titulkách objevil ve slunečních brýlích. Brýle se začali používat jako charakteristický znak seriálu.
Vložila: Adel00
Davida Carusa původně producenti do seriálu nechtěli, protože byl alkoholik. On však možnost natáčet seriál pojal vážně a ze závislosti se vyléčil.
Vložila: Mistin
Policejní stanice s laboratoří se ve skutečnosti nachází na 14600 Aviation Blvd v Los Angeles. Lokaci lze snadno dohledat na webu Google Maps.
Vložila: Mistin
Vzhledem k neuspokojivé sledovanosti seriálů Kriminálka Miami a Kriminálka New York (od r. 2004) se stanice CBS rozhodla pro zrušení jednoho z pořadů. Zrušena byla Kriminálka Miami.
Vložila: Mistin
David Caruso, Laurence Fishburne, Gary Sinise a Amanda MacDonald jsou jedinými herci, kteří se objevili ve všech třech seriálech Kriminálka Miami, Kriminálka Las Vegas a Kriminálka New York, a ztvárnili vždy stejnou postavu.
Vložila: Mistin
Frank Tripp jako jediný z vyšetřovatelského týmu neumí tak dobře pracovat s počítačem. Jeho počítačové dovednosti se ale postupem času zlepšují.
Vložila: Mistin
Všechny letadlové záběry města jsou skutečně z Miami, ale některé záběry pláží pocházejí z Manhattan Beach v Los Angeles.
Vložila: Mistin
Herec David Caruso vyžaduje v každém díle detailní záběr na jeho brýle a tvář.
Vložila: Mistin
U všech tří hlavních Kriminálek je do úvodního intra použita nějaká písnička od The Who. Miami - Won't Fooled Again, New York - Baba O'Riley a Vegas - Who Are You.
Vložil: Richard Ježek

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE