plakát seriálu

Kriminálka Miami

(CSI: Miami)

Názory uživatelů

Caruso

Tahle kriminálka má velký potenciál. David Caruso co-by Horatio je skvělý. Bože ten chlap má dokolaný poker face. Viděl někdy někdo nějakou změnu v jeho obličeji? Já teda asi ne. Moc mi tam pasuje. Všechny postavy tam sedí a musím říct, že CSI: Miami je nejlepší z řad CSI. Má to samozřejmě i pár nedokonalostí, ale i to se dá přehlédnout. Jasně některé stopy jsou až skoro sci-fi ale to je ta omáčka bez které by to nešlo.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Viděli jste to celé a zamysleli jste se nad každým dílem?

Četla jsem si tu několik vašich názorů a tak se vás ptám: Viděli jste všechny díly? Zamysleli jste se nad každým případem pořádně? Zkusili jste si taky potrápit své mozky a zkusit řešit případ "s nimi"? Dívám se na seriál od doby, co jsme se přestěhovali z Cuby takže 10 let. Mám v PC skoro všechny díly CSI Miami. Jasně nelíbí se vám Horatio, kvůli tomu že všechno ví, oproti svým kolegům. Ale tak to je. On je u CSI déle než oni, takže je jasné že má více zkušeností. CSI Miami jsem si nezamilovala jen díky případům, ale taky díky tomu jak se tam k sobě chovají kolegové. Několik nádherných hlášek mi utkvělo v paměti a vždycky si je ráda připomenu. Např. když zemřel Jessie Gardoza a Walter šel hrát ten basket, přišli tam za ním všichni kolegové a Eric řekl: "Tady si všichni pomáháme." Ty vztahy v tom seriálu mezi kolegy z týmu jsou vždycky skvělé. Nebo jak se Eric nemohl vyjádřit a říct Calleigh že s ní chce být. Tak super. Osobně mám raději ty novější díly, kde už je Nathalie a Ryan. V těch prvních sériích jsem se zase dozvěděla spoustu věcí, protože si tam při řešení případu vždy přemýšlely nahlas :D třeba: "Kyselina sýrová má vzorec H2SO4.." Kriminálka Miami pro mě vždycky bude skvělý únik před světem. Tam nejde jen o ty případy, ale o ty hlavní postavy, Calleigh, Erica, Nath, Ryan, Horatio a spoustu dalších...
A osobně jsem hrdá a ráda že můžu nést jmnéo Ericovi sestri Marisol Delko Caine :) Marisol mi opravdu utkvěla v pamti a moc mě mrzelo že ji zabili :/

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Horatio

Pochopitelně to hodnotím z hlediska tehdejší doby, kdy jsem neměla možnost ještě tak obrovského výběru a tudíž možnost srovnávání s jinými seriály nebyla až tak velká. Já se na Davida dívala moc ráda i s tou celou jeho partou, která se v průběhu trochu měnila, ale mně to až tak moc nerušilo. Doma jsme už dokonale uměli napodobit Horatiovy postoje a výrazy ve tváři, včetně nasazování a sundavání brýlí:-) Úplně komplet seriál jsem sice nedala, protože pak už byl přece jen stále na jedno brdo, ale to ještě neznamená, že si zaslouží hodit do koše.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Uváděno jako policejně procedurální dramatický seriál

a taky je. Na různých případech zločinu nám krásní a geniální forenzní vědci objasňují postup a možnosti jejich vyšetřování. Občas člověk nechce ani uvěřit, z čeho všeho se dá určit pachatel. Aby vysvětlování nebylo nudné, spojují se někdy náhody ztěžující nalezení pravdy do až trochu bizarních řetězců.
Má to spád.
Velmi sympatičtí a charakterní hrdinové na straně zákona tvoří dokonalý tým až rodinu. Nic nedokáže poručíka Horátia Caina vytočit víc než zrada nováčků v týmu, snaha o zneužití jeho podřízených zločinci a korupčníky a lež kohokoli.

Můj nejoblíbenější spin-off CSI.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ne dobré, ne špatné...

Těchto tzv. kriminálek tu máme opravdu spoustu a člověk si z nich může vybrat, která mu sedne víc, já osobně vždy dávala přednost Miami, ale dnes se na to v televizi podívám jen, když se nudím nebo nic nedávají, postupem času to u mě zkrátka ztratilo své kouzlo...

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Prostor pro mírné zlepšení

Na Miami jsem se z počátku koukala jenom proto, že jsem vždycky odpoledne po škole neměla co dělat. Jako k seriálu, který by stál zato zkouknout celý jsem se k ní dostala až poté, co jsem dokoukala všechny do té doby odvysílané díly csi las vegas, ale tak nějak jsem to stále považovala jen za něco, čím zabiju čas, než budu mít na práci něco jiného. Teď už mám za sebou všech deset sérií a některé případy či postavy mě fakt pohltily, ale i tak se můj názor kupodivu moc nezměnil. Když se teď ohlédnu, opravdu si vybavuji pár dobrých dílů, ale nic průlomového. Je tam spousta postav, které mám ráda,jako třeba Ryana nebo Calleigh, ale stále mi ten pohled tak trochu kazí Horatio. Já vím, je to machr v oboru, má nejlepší hlášky, ale to je právě ten rozdíl mezi originálním csi Las Vegas a Miami. V Las Vegas se nijak zvlášť nelpělo na hlavní postavě, taky už byla dvakrát vystřídána a to se mi na ní líbí, stále něco nového. Kdežto v Miami... No, dokážete si to tam představit bez Horatia? Byl tam moc dlouho a ke konci už spíše skomíral. Je to jako by se tvůrci snažili iritovat Grissoma, ale jen do určité míry, jen tak-tak, aby to nebylo nápadné. Ale tam se něco pokazilo. Nedokážu říct, jestli je to tím, že je až moc, jako Gil nebo že je mu naopak podobný hrozně málo. Ale jednoduše...Už vás na něm nemohlo nic překvapit. A tak jsem vlastně dokonce ráda, že Miami po desáté sérii ukončili. Alespoň si o této fajn kriminálce uchovám lepší názor, než kdyby pokračovala dalších bůh ví kolik sérií.
(Vím že asi hodně z vás nebude souhlasit s mým názorem na Horatia, ale tak to cítím já ;))

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak to vidím já...

Krimináka Miami je moje druhá nejoblíbenější (druhá nejmíň oblíbená) odnož z kriminálek. Táhne ji Horacio, bez kterého by seriál neměl šanci, jinak je to prostě jenom to samé jako v Las Vegas, ale je tu trochu víc sluníčka. Někomu to stačí, ale mně neustálé řešení vražd neuspokojuje.

Jako alternativa je to dobré a na rozdíl od New Yorku je to ještě snesitelné... nicméně další a další stejné díly... mě už prostě nebaví na to koukat. Myslím, že by měli spíš najít nový formát... ale to se pohybuju v nereálném světě. Dokud se na to lidé koukají, nejspíš musí docházet k další a další produkci.

60 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Neřiďte se názvem

Tak tenhle seriál by nemohl být více iritující.
Má to být spin-off CSI, tedy seriál o kriminalistech, těch, kteří pracují v laboratoři, zkoumají důkazy a vyvozují závěry, aby detektivové mohli odhalit vraha, ale kdy naposledy hlavní hrdina něco dělal? Místo vatového tampónku si mnohem častěji hraje se zbraní a ani druhá postava v pořadí to už poslední dobou moc nedělá, co jsem onehdy viděla.
Taky jsem nějak napochopila postavu z první série. Jméno si nepamatuji, objevila se až v prvním díle, ne v crossoveru, měla to být původní šéfová, která chvíli nepracovala kůli smrti manžela, a když se vrátila, už byl šéfem Horatio. Ta ženská tam ani nevydržela celou první řadu. Nesnáším, když do seriálů strkají postavy, které mají být hlavní, ale pak je odstraní.
Co mi ale vadí nejvíc, je postava Horatia. To, co ten chlap všechno zvládá, ten by porazil i Chucka Norrise. Bez něj by nevyřešili na Floridě ani rozbité okno. A proboha jak nám můžou tvrdit, že na Carusa letí tolik ženských? Ten vypadal hrozně, i když byl ještě mladý. A to jeho napodobování Grissoma, který nad mrtvolou vždycky pronesl něco chytrého, vyřčením nějaké rádoby drsné hlášky je naprosto směšné.

Kdyby aspoň měli originální zápletky, ale tohle začalo být pořád dokola ještě dávno před tím, než se začalo opakovat originální CSI.

40 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

CSI Miami

Nejdříve sem byla vůči tomuto seriálu obezřetná, protože jsem mu nevěřila, ale na konec jsem si ho velice oblíbila. Horatia, Erica, Wolfa a ještě Calleigh mám ze všech nejradši :) Přirostli mi k srdci a bylo mi velice líto, když Miami zrušili :( Ale život jde dál a nikdo tady nebude věčně... Ani seriály, které mají říz :( Tímto se s tebou loučím. Nechť navždy zůstaneš v mém srdci. Sbohem Miami!

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Z LV do Miami

Mladší bratříček CSI, který ochotně kopíruje z uvedeného seriálu, a přitom mu to zdárně vychází.

Tým, postavy, forma, a dokonce i prostředí je v podstatě stejné jako u Las Vegas. Změnila se jen lokace a herci. Tím ale neříkám, že seriál za nic nestojí. Naopak.

Horatio Kane je ve své roli více než charismatický a převyšuje ostatní herce o několik tříd (kdyby se to samé dalo říct o Garym Sinisovi z CSI: NY!), prostředí je celoročně slunečné, příjemné. Případy jsou tak trochu podřízeny prostředí, ale mnohdy se od lasvegaských neliší. Ale přeci, ať už je to jakkoli podivné, mě osobně sedly víc, protože byly více ze života. V Las Vegas se občas předháněli v bizarnostech a podivnostech ohledně případů, zde je to více o rutině a o vztazích mezi lidmi.

Seriálu dávám slušné hodnocení, veelmi slušné, i přesto, že to je kopie Las Vegas. Mně to totiž nevadí.

ps.: díl CSI: Las Vegas, s cross-overem s Miami byl prostě úžasný!

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Super kriminálka

Tahle kriminálka je moje srdcovka.
Byl to první seriál vůbec, který jsem začala sledovat (snad kromě večerníčků), proto mu odpouštím drobné nedostatky.
Mně se nejvíce líbila 1.- 4. série. Úžasné postavy - můj nejoblíbenější Tim Speedl a pak samozřejmě Horatio, zajímavé případy a nádherné záběry na pláže, silnice a domy z ptačí perspektivy s doprovodem hudby.
Postupem času začala kvalita trochu upadat, ale pořád se tento seriál drží vysoko nad průměrem.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kriminálka podobná ostatným

Kým som ešte pozerala TV, túto kriminálku som mala veľmi rada. Len ono popri všetkých ostatných, čo išli tiež (CSI: Las Vegas, New York...) ma to trochu omrzelo. Nebyť ostatných, dostala by vyššie hodnotenie, príjemné vystupovanie postáv, zaujímavé zvraty.
Nejaký maratón tohto seriálu by som si nedala určite, ale určite to nie je zlý seriál. :)

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Horatio, jeho brýle a vraždy

Série CSI je jeden velký průměr, protože se všechno řeší až moc kosmicky, a nic jiného se nedělá. Vypadá to spíš jako přehlídka nových technologií. Jednou věcí mi ale CSI: Miami od svých bratříčků vybočuje: Horatiovo (Carusovo) nasazování slunečních brýlí. U toho vždycky umírám smíchy. Proč si nenasazovat brýle i ve tmě, že? :D

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Miami

Komu by se tenhle seriál nelíbil. Miluji seriály z prostředí detektivů, kde se vyšetřují záhadné vraždy. Ze všech kriminálek je tato nejlepší. Každý díl je velmi propracovaný a nadupaný zajímavým příběhem.Herci jsou taky skvělý, takže není co dodat.

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Odvar

Tenhle spin-off seriál, nebo jak se tomu řiká, je slabej odvar CSI Las Vegas.

Tady vystupuje vždy klidný Horacio, který všechno, všechno zná a včechno hned rozlouskne.

Ostatní postavy se 3/4 dílu snažej přijít na to, co by mohlo být motivem nebo hlavním důkazem...pak přijde Horacio a ten to hned na první pohled pozná a řekne jim to. A co "nejlepší", vždycky mu to vyjde.

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

CSI: Miami

Po leteceh jsem si tuhle verzi CSI oblíbil naprosto nejvíce a opravdu mě mrzí, že už nejsou další díly.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

100%

no podle mě tento seriál je super kriminálka Las Vegas se od Miami líší až moc. Kriminálka Miami je zábavnější a Las Vegas tak to nevím ale viděla sem blog kde kriminálka Miami měla 88% hlásů, New York 13% hlasů a Las Vegas žaný tak nevím tak dávám proto 100% je super seriál

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

CSI: Miami

Protože se mi moc líbila Kriminálka Las Vegas, myslela jsem že tohle bude stejně dobré. A i když nic nepřekoná Grisoma a jeho tým z Las Vegas, je i tahle řada CSI velmi pvedená. Zajímalo by mě, kde berou stále nové a nové náměty...:-)

80 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

neslaný nemastný

Tak tenhle seriál opravdu moc nemusím. Je takový neslaný, nemastný všechny věci už tak byli nejmíň 10x a jenom pořád řeší vraždy, neděje se tam něco jakože z jejich osobního života jako v jediné kriminálce z Ameriky na kterou koukám. Popravdě řečeno jsem na některé věci přestala koukat kvůli tomu jak se pořád řeší jedno a to samý díl za dílem jako je to tady. A postavy vypadají jako kdyby bez Horacia nedokázali vyřešit ani ň. Vím že některým lidem se tenhle názor nebude líbit, protože je to hodně populární seriál, ale tohle je můj názor tak to tak berte.

20 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

CSI : MIAMI - 100 %

Tento seriál se mi pozdává jako křišťálově čistý.Hlášky Horatia Caina jsou bezkonkurenční.Seriál má spád a není nikterak zdlouhavý.Je jenom dobře,že do seriálu byla zakomponována i nějaká změna typu Horatiova svatba,Ryan novinářem a podobně.Nicméně,když se to vezme kolem a kolem CSI Miami je dle mého názoru vynikající počin

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Horacio...

Kriminálka Mimami mi příjde z těch 3 (Las Vegas, New Yourk, Miami) uplně nejslabší. Absurdní je hlavní postava. Horacio je snad nejchytřejší na světě a vždy ví kdo je vrach už na začátku. Vůbec se mi nelíbí jak to herci hrají. Některé případy jsou už docela nereálné. Náměty už taky začínají být ohrané. Chtělo by to něco jiného a hlavně ne nějakého chytráka s brýlemi, který se ani nepodívá na tělo a řekne kdo je vrahem.

30 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

My number 1!!

Tahle kriminálka je prostě úžasná. Las Vegas se mi nelíbí, New York je dobrá, ale tahle je prostě nejlepší! Horatio je absolutně nejlepší postava ze všech kriminálek a Ryan je úžasnej. A ty letecký záběry jsou prostě božský!

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jediná

Jediná z kolektivu tří Kriminálek, na kterou jsem se doopravdy koukala. A to jen a jen díky charismatickému Horatiovi Caneovi alias Davidu Carusovi. Jinak v podstatě klasická kriminálka, kdy na začátku každého dílu najdou mrtvolu a detektivové dávají dohromady skládačku, jak k tomu vlastně došlo. Jinak kriminálky obecně nejsou mým šálkem kávy.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Horacio RULZ

Horacio ako jeden z mála ľudí, ktorým by som zverila môj život, moja obľúbená kriminálka, aj keď je Horacio skôr poliš ako vedec

90 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Kriminálka Miami

Jediná kriminálka, kterou nemám ráda. Zdá se mi to všechno umělý. Postavy co tam hrají jsou namyšlené,chladné, nemají smysl pro humor.

50 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Cool serial

Podle mě je to nejlepší ze všech třech kriminalek,hlavně diky Horatiovi a ostatní jsou taky
skvěly.Každý díl je original,napetí je v každý epizodě.Boží serial,proto 100%

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

CSI: MIAMI

Mě se tento seriál líbí v tom že se liší od ostatních kriminálek. Je to vlastně můj oblíbený seriál liší se tím že tam je tak trochu více sluníčka a že vyšetřují na plážích. Tím se ten seriál zdokonaluje je lepší než Las Vegas a New York tak to vidím tak že je to super seriál a dávam 100%

100 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Super

Tenhle seriál je můj nejoblíbenější. Nejlepší prostředí, herci, postavy, hlášky. Prostě všechno na tomhle seriálu je super. Líbí se mi nečekané dějové zvraty, třeba postřelení Erica, zabití Tima, vyhození Ryana, odchod Alexx a podobně. Myslím se ale, že tenhle seriál je skoro celý o Horatiovi. Což je docela škoda.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

CSI 2

Miami je rozhodně nejlepší seriál z řad CSI. Je nejkvalitnější, nejzábavnější, odehrává se v nejlepším prostředí (nádherném), má výborné zápletky a skvělé obsazení. Miami má opravdu co nabídnout a pro vraždy je Florida plná nebezpečné havěti jako stvořená... Na tuhle CSI se dívám ze všeho nejradši, i když teď už také jen sem tam. Rozhodně ale nemám u sledování pocit, že jsou ty přípdy blbé, naopak jsou velmi, velmi zajímavé. A protože jsem dal Las Vegasu 70%, musím dát Miami 70%. V celkovém hodnocení musím ale zaokrouhlit dolů. Nejlepší jsou jako vždy crossoverové díly, ty přímo vyhledávám!

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Miami

Prostředí je nejlepší ze všech CSI.Ve Vegas je to o stavění casin v poušti a New York prostě velkoměsto.Postavy jsou naprosto skvělý.A nejvíc mě zaujali zvraty.Speedova smrt,Erikův(dočasný)odchod,Horatiova svatba s Marisol,Horatiův syn a jiný který bych ani nezvládla vyjmenovat.Je to nej seriál ale některý postavy by mohli trošku víc rozvést.A docela mě mrzelo že Jesse tam byl jen jednu sérii a pak ho hned zabijou.Ani ho diváci nestačili poznat.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

srdeční záležitost

Ať si kdo chce říká co chce, já na tehle seriál nedám dopustit..Nejraději mám 6 a 7 serii, ty uplně žeru :D
Vždycky jsem měla slabost pro krimi seriály, ale tenhe je ze všech nejlepší.
Samozřejmě že hodně to tam táhne Horacio ..:D Bez toho by to tam nešlo, ale další postavy jsou taky super, třeba jako Calleigh a Eric ..:)

Vážně velice povedený seriál..:)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

miami

Kriminálka, ktorá sa mi páčia asi najmenej. Prvé štyri série boli super, ale potom sa to začalo zvrhávať do akéhosi gýča. Horatio sem, Horatio tam, Horatio všetko vyrieši. Ale plus za skvelé prostredie floridy.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

miami

oproti las vegas trošilinku slabší,ale tady maj holt jiný metody ...víc než o vědeckou stránku tu jde o vztahy a policejní práci...ale herci dobrý:) :-*

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

MIAMI

Seriál se mi líbí. Ale líbí se mi taky prostředí kde vyšetřují. Ikdyž je tam trochu více sluníčka, nic na tom nemění.;-)

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Krimy

Je to moje nejoblíbenější kriminálka. Na kriminálce Miami se mi nejvíc líbí Horacio :D. Jinak mě ty kriminálky všechny přijdou na jedno brdo. Jako kouknu se, když to běží v televizi, ale nějak moc to nevyhledávám. A po pravdě je mi jedno jestli koukám na kriminálku Miami, Las Vegas nebo New York, krom herců mi to opravdu přijde dost podobné.

70 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

...

Myslím že po Kriminálce LAs Vegas druhá nej kriminálka. I když CSI NEw York se mi taky dost líbi, u tehle převažuje prostředí

90 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Záhady v Miami...

Určitě se jo super seriál. Ráda sleduju jak hlavní hrdinové vyšetřují vraždy. Některý díl je třeba sem tam slabší, ale dalším se to obvykle zase vyrovná. Jen je škoda, že už tam není moje oblíbená postava a tou byl Speed.

80 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

CSI: Miami

Nejlepší CSI ze všech tří kriminálek, skvělý herci a skvěle prostředí.

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nejslabší CSI

Tak toto je podle mě nejslabší z řady CSI. Naprosto mi vadí celý tým, ale nejvíc Caruso. Vadí mi, jak je neustále snímám ze stejného úhlu. Jak řekne cool hlášku - nasadí brýle. Nejvíce mi vadilo vyškrtnutí Cochrana, který mi pak opravdu chyběl a nahrazení Togem, nebylo to co by seriál potřeboval. Celkově díly bez zápletky, podle jasně daného scénáře, který okoukali z Las Vegas, nudné prostředí - prostě Miami se mi nelíbí. Většina vražd je prostě na pláži, při párty, v nějakém klubu, a pořád dokolečka dokola. Narozdíl od Las Vegas nebo New Yorku, kde si dávali sakra záležet, aby se to aspoň prostřídalo.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Miami

Celkem slušně zpracovaný seriál z Amerického prostředí kriminálek .

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

csi

kto by nepoznal horatia a jeho slnečné okuliare? je to lepšie ako csi las vegas, ale nie na csi new york sa to nechytá

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk