Kriminálka New York

Kriminálka New York (CSI: NY) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Posedlost

Děti hrající si na ulici fotbal, rozbijí okno a dírou ve skle zpozorují mrtvolu muže. Bláznivá hra opilé zlaté newyorské mládeže na takzvané "idiotské zápřahy", což jsou závody s nákupními košíky ukradenými ze supermarketu, se skončí tragicky. Z nákupního vozíku spuštěného ze zasněženého vrchu se vysype polonahé tělo mladého muže s dírou v hlavě, vytékajícím mozkem a nastřelenou cenovkou z obchodu na břichu!

Děti hrající si fotbal na ulici ve čtvrti boháčů, rozbijí míčem okno na opuštěném domě. Chlapec přiběhne a dírou ve skle zpozoruje mrtvolu muže s krvavou skvrnou na hrudi. Kdo zavraždil bohatého realitního makléře Alexe Martina v opuštěné budově, která je už rok předmětem soudního sporu a kterou měl prodat? První stopy vedou k jeho bývalému společníkovi Artemisu Huntovi, který však tvrdí, že oběť už měsíc neviděl.

Poručík Mac Taylor a kriminalistka Stella Bonaserová najdou na místě činu provaz, lepící pásku, mužský a ženský vlas. Je možné, že Martina někdo unesl, svázal a držel v opuštěném domě, který chtěl prodat? Anebo on sám byl únoscem? Martin vykrvácel z jediné rány v hrudníku. Byl to důsledek boje s únoscem? Další stopy zavedou kriminalisty do stájí v Central Parku. U koní se seznámí s Elizabeth Graysonovou, brunetkou, jejíž vlas našli u oběti. Liz tvrdí, že jí Martin unesl, znásilnil a ona se jen bránila, bodla ho do hrudi a utekla. Její verze má však velké trhliny a případ se nedaří uzavřít. Do hry vstupují další dva muži, s kterými Liz v době "únosu" souložila...

Bláznivá hra opilé zlaté newyorské mládeže na takzvané "idiotské zápřahy", - což jsou v podstatě divoké závody v přestrojení s nákupními vozíky ukradenými ze supermarketu - se skončí smrtí jednoho z hráčů. Z ukradeného nákupního vozíku spuštěného ze zasněženého vrchu se vysype polonahé tělo mladého muže s dírou v hlavě a vytékajícím mozkem. Obětí je Bruce Abbott . V žaludku má jahody s vodkou a na hrudi nastřelenou cenovku z obchodu. Vražednou zbraní je podpatek dámské lodičky!

V ráně oběti najdou stopy červeného laku na nehty. Podezřelými jsou členky soupeřícího družstva Rita Steinwayová a Carla Kentová, které byly rozzlobené, jak je Bruce při závodech decimoval nesportovními prostředky. Carlu, převlečenou do kostýmu dominy, proti všem pravidlům "odstřelil" ze soutěže. Její podpatek se přitom zlomil. Cena za vítězství při závodech ukradených nákupních vozíků je 3000 dolarů, soupeři se proto vůbec nešetří a vzájemně se likvidují všemi prostředky.

Na ukradeném vozíku ze supermarketu najdou i bílý zvířecí chlup. Stopy vedou k rozhněvanému bezdomovci, který sídlí v uličce za supermarketem a vlastní bílého psa.

Danny Messer a Sheldon Hawkes musí dokázat, kdo nastřelil Bruceovi do břicha cenovku z obchodu speciální pistolí a kdo ho zavraždil ostrým podpatkem. Byly to zuřivé závodnice Carla anebo Rita či rozhněvaný bezdomovec?
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
lukascoolarik