Kriminálka New York

Kriminálka New York (CSI: NY) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
darbak

17. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Baba O'riley

Úvodní song je to, co se mi na CSI:NY líbí nejvíc...
Jinak mám v tomto seriálu strašné rozpory, o čemž svědčí i fakt, že jsem si jej už několikrát přidal do oblíbených a zase odebral... :D

Ale zpět. Přiznejme si, že Ny je v podstatě to samé jako Las Vegas a Miami. Jediné v čem se liší je lokalita a postavy a na rozdíl od těch dvou předchozích, je Ny na první pohled v obou kategoriích ne moc zajímavá. Paradoxně je ale docela často hodnocena jako ta nejlepší CSI, a to i z mého pohledu. Ale proč, to nedokážu říct...

Hodně lidí říká, že jsou v Ny nezajímavé postavy. Já si to nemyslím, herci jsou sympatičtí a přirození, i když je fakt, že nesrší tolik charismatem, jako třeba Horatio v Miami, což je kapitola sama pro sebe.

Btw. Vyšetřování a kriminalistické postupy jsou mnohdy idealizované, moc zjednodušené, k čemuž se už vyjadřovali i skuteční kriminalisté. Ale což, my to seriálu odpustíme, je to taková oddechovka a k zabavení poslouží docela dobře. I když po shlédnutí všech dílů a sérií fakt nemám potřebu je někdy sledovat znovu, a nijak netoužím po nových.
A Jo je lepší než Stella :P

Avatar uživatele
LuciRoo

15. srpna 2011

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jednoznačně nejlepší CSI

Na NY jsem se dívala jako na poslední ze serie CSI, ale musím říct, že mi k srdci přirostl nejvíce. U Miami mi vadí, že je tam až moc psychologie a Las Vegas se odehrává stále ve tmě (jasný, je to noční směna, ale celý seriál ve tmě? To je trošku moc) a kompletní překopání týmu (po odchodu Grissoma to šlo všechno do háje). Prostě - co se týče rozvíjení příběhu, práce v laboratořích (ukazování kriminalistických postupů), obsazení a prostředí, dostává NY ve všem 1*.

Avatar uživatele
xxmartinxx

2. února 2008

77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Tak to vidím já...

Je to už vážně trochu trapné, tenhle magnet na diváky mě nepřitáhnul... Herci jsou naprosto nesympatičtí a mnohem radši se kouknu na Las Vegas nebo ještě Miami.
Miami alespoň změnilo oproti Las Vegas atmosféru. New York je prakticky stejný - stejné barevné filtry, stejný look.
Navíc vrchní kriminalista je tentokrát nesympatický a nudný.

Pro mě další důkaz toho, že Bruckheimer je schopen vyždímat peníze i z hromady saharského písku. Mnohdy je to bohužel na úkor kvality.

Avatar uživatele
No One

10. března 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jde to =)

Nejradši se všechn tří CSI mám sice Las Vegas, ale New York je hned za ní. Miami se mi vůbec nelíbí. Každá z těchhle tří má poněkud jiný obraz. V Las Vegas jsou to především vědecké metody. V Miami zase vyšetřovací postupy. A v New York jsou nejlepší případy a podle mě je tam nejvíc zajímavostí. (Podivné způsoby smrti apod..) =)

Avatar uživatele
Jenniss

8. srpna 2009

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Tento seriál mě zůstane v srdci ...

.. Proč, ze všech seriálů, které jsem kdy viděla, se mi nejvíce líbí Kriminálka New York. Jak postavy, tak i příběhy jednotlivých postav a celý serálová děj a jednotlivé případy. Podlě někoo je to jen pouhá imitace Miami a Las Vegas, ale já si to rozhodně nemyslím! Koukám se na tento seriál moc ráda! Dotoho Kriminálko New York!

Avatar uživatele
This is madness

18. srpna 2011

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

nejlepší z řady CSI

CSI New York se mi zprvu nelíbila. První série není úplně nejlepší, ale od druhé série stojí za shlédnutí. A to až k té sedmé a prozatím poslední. Zajímavé postavy, zajímavé případy a krásné pohledy na kouzelný New York. A všimli jste si, že každý díl začíná jinou písní? Skvělý nápad.

Avatar uživatele
Seven

10. června 2010

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zatím dost nuda :-(

Jsem u 8.dílu I.série a zatím tedy dost nuda - celá epizoda je striktně jen o případu, dlouhé záběry na laboratorní metody, ale postavy jakoby žádný jiný život neměly - žádné vtípky mezi kolegy, žádné dialogy mimo pracovních. Připadá mi to takové sterilní...

Avatar uživatele
Moty

27. srpna 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Není kriminálka, jako kriminálka...

Poprvé, když z Miami přišli do NY, tak jsem si říkal, sakra to je, ale tmavě natočená kriminálka podle Miami. Ale když jsem zhlédl několik dílů úplně mě odrovnala. Hodně velkým plus bylo, že v kriminálce hodně ukazují pitvy ano to se mi líbí, protože miluju horory a tohle se mi moc zamlouvalo. I když nova reprízovala v odpoledních hodinách díval jsem se, ale moc se mi nelíbilo, že "zohavená" těla rozkostičkovávali, aby náhodou nebylo nic vidět a nebyl nikdo pohoršen...Prostě je to asi nejlepší kriminálka, ano samozřejmě jsem si to myslel o Las Vegas, ale ta byla první. Miami mi zase tak moc k srdci nepřirostla, ale koukat se dalo, ale NY sem si moc líbí a ještě to doplňuje super hudba.

Avatar uživatele
Ewulle

12. července 2011

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

mě nejvíce zaujala...

Ačkoli znám všechny kriminálky a všechny sleduju od začátky tak mě nejvíce zaujala právě Kriminálka New York. Bohužel ne od úplného začátku. Tento seriál začíná být zajímavý až po příchodu Lindsay. Nevím snad je to tím že Danny na ní začíná mít takové malé narážky nebo tím že už je to více skutečné. V 1. sérii byl seriál až moc chladný ale to se s přibývajícími epizodami mění. Jen aby nezačal být moc přeslazený. Co se týče postav tak u mě vedou: Danny Messer a Lindsay Monroe a to hlavně z důvodu že jsou vlastně tak trochu vedlejší postavy. Mac Taylor je asi jediný hlavní vyšetřovatel ze všech CSI který tak trochu nesedí. Vždycky byli všichni tak trochu vědci ale on je spíš voják. A co se tká Stelly? Tu radši neřeším. Ano, je to celkem zajímavá postava ale myslím že Macovi a Stelle dávají až moc prostoru v seriálu na úkor jiných postav. Vztah Dannyho a Lindsay jsme prakticky neměli čas ani moc sledovat a najednou už jsou rodina zatímco je tam rozmazáváno jak si Stella neumí najít přítele.
To je asi vše co k tomu říct. Ikdyž tam není velký prostor pro moje oblíbence tak si seriál moje srdce získal.

Avatar uživatele
Mammon23

18. ledna 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

CsiNY

Pro mně je to jednoznačně nejlepší csi co tu je.Las Vegas ani Miami mě vůbec nechytlo,nevím proč možná to je jen o vkusu.Herecké obsazení mi padlo hned do oka.Gary je prostě super škoda že tým opustila Melina ale i tak si to drží skvělé tempo a případy jsou originální.Je pravda že konec 8.řady mohl mít super zakončení ale jako fanda jsem rád že se jede dál. Go NY Go

Avatar uživatele
gaučový povaleč

29. září 2010

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Já to vidím rozhodně na 100%

Kriminálka New York má svoje kouzlo - rozhodně bych řekl, že nejlepší tým kriminalistů, dobré případy a hlavni postava Mac Taylor je špička - díky němu se na seriál vyplatí koukat. Když jsem to porovnával s Las Vegas ( Nesrovnatelné), konkurenčně schopná je pouze Miami, ale tam mi rozhodně vadí nesmyslné záběry nasazování brýlí:) - když už si z toho dělá srandu i David Letterman tak by s tím mohl někdo konečně něco udělat. No a celkově jednotlivé díly poostávají za CSI New York. Navíc komu se líbí toto fantastické město tak dá rozhodně za moje slova...

Avatar uživatele
Seraphine313

2. března 2012

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Z LV do Miami jsme došli. V NY už kulháme.

Oproti předešlým dvěma kriminálkám (Las Vegas, Miami) má tato jednu velkou nevýhodu. Je až třetí. Nejde o to, že by byla špatná... ale o to, že to je třetí město, potřetí stejný formát, v podstatě stejné postavy... a do třetice všeho dobrého zde neplatí.

Je to velice jednoduché. Už se to zajídá. Las Vegas stavělo na Williamu Petersenovi a Marg Helgenberg, Miami zase na postavě Horatio Kanea. NY ale žádnou silnou postavu nemá, i když bych rád věřil opaku. Případy jsou taky poměrně nudnější, a dívat se pořád dokola na to samé, to už by vážně bavilo jen zapřísáhlého fanouška kriminálek.

Avatar uživatele
betka

22. června 2009

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

..

Tenhle seriál mě ze všech CSI zaujal nejvíce. Narozdíl od už dost hloupého miami a tmavého vegas je New York taková zlatá střední cesta se zajímavými postavami, i když grissom měl asi zajímavější osobnost, než Mac, ale zase neměl Macovu bohatou a smutnou minulost.

Avatar uživatele
Anett

19. dubna 2009

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pěknej seriál!!

Podle mě je to nejlepší z řady CSI.. LV je sice trošku "vtipnější" ale je na můj vkus moc protahovaná.. Miami je zase taková moc vážná a Horatio mi nepřipadá moc sympatický, ale jako plus bych brala hezký město.. Ale myslím si že NY se nedá přijít na chuť hned a některý díly jsou tak trochu o ničem.. ale je nelepší!!!

Avatar uživatele
Yukari

28. května 2008

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Big Apple

Prvé diely: nuda. Ale tretia séria je už o inom: Mac má priateľku (dostala som syndróm detského kýblika na pieskovisku) a prípady dostali spád. Teraz-asi narovnako ako LV s Grissomom

Avatar uživatele
pajam

2. srpna 2008

14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

odvar

Je to sice slabší odvar LV, ale zase Miami je ještě horší!! A tady se da aspon koukat na Dannyho a jeho hlášky:)

Avatar uživatele
Terezinka

20. srpna 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

New York fůůůjj!!!

nejhorší kriminálka na světě
tuhle kriminálku nesnáším dávám 10%

Avatar uživatele
Katka Bošková

10. ledna 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Neděste mě

Tohle je ještě horší napodobenina než Miami. Viděla jsem dva díly a už fakt nikdy více.

Avatar uživatele
Tibco

28. března 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nuda

je to trochu alebo velmi trapne. Už ma nebavia taketo programy.

Avatar uživatele
Lososinoha

7. října 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

New York

Kriminálka New York me ze vsech tech kriminalek jako je miami las vegas atd... tak je New York nejlepsi

Avatar uživatele
LillyEmily

9. prosince 2007

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

nyc

oprati las vegas a miami slabší...příliš mě to nezaujalo...

Avatar uživatele
carcoolca

28. února 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Docela fajn...

No na Miami to nemá, ta je prostě nejlepší, ale jinak se mi CSI: New York docela líbí. Jsou tam dobrý hlášky a Eddie Cahill má úplně úžasný oči...:-)

Avatar uživatele
Laďulína Prdulína

9. července 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super CSI

Popravdě jsem začínala s Las Vegas a ta mě chytla, jenže New York je lepší. Miluju to město a i hlavní protagonisty. Gary Sinise je pan herec a do toho ještě ti neznámý jako Cahill, Giovanizzo. Jednoznačně nejlepší Kriminálka, protože zbytečně se nezbavovala herců, neměnila postupy, neměnila look a šla si pořád za tím samým od první série. Děkuju za krásných 9 let.

Avatar uživatele
filmmovier

7. května 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

CSI 3

Tak tohle je už opravdu nezáživné. Obrovské plus pro seriál je skvělá hudba a výkon Garyho Sinise. Zápletky jsou někdy lepší. někdy horší, ale v porovnání s dalšími CSI to už opravdu není ono. Čistý průměr.

Avatar uživatele
adam16

13. září 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

ny city

Jednoznačne zaujímavá kriminálka odohrávajúca sa vo velkom new yorku. Skvelý gary sinise v úlohe detektíva maca taylora ako bývalého mariňáka je super. Podľa mna sa úplne vyrovná las vegas. Plus dobré inro.

Avatar uživatele
Saffyy

20. února 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

fajn

Taky fajn CSI, ale jak říkám: Na Miami nemá. Bohužel se mi zdá nejnudnější ze všech CSI. Mám tam dva své oblíbené vyšetřovatele, ale Mac je hrozně nudný...a nesympatický. Nevím, jestli bych se na tenhle seriál mohla dívat pravidelně.

Avatar uživatele
ArchitectOfLight

2. ledna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Okej

Zozačiatku ma veľmi zaujala. Nie lepšia ako LV a Miami, ale super. Potom ma to ale prestávalo baviť... Tak všetky tie CSI sa mi podobali čím ďalej tým viac ako som všetky pozerávala. Ale fajn, plusom boli niektoré dobré hlášky Flacka a Dannyho. Niektoré prípady boli veľmi zaujímavé a... Krvavé. Ale veľmi nesympatický mi bol Gary Sinise ako Mac Taylor.

Avatar uživatele
ševča

22. září 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hmm...

Mám-li být upřímná, seriál mě nijak zvlášť neoslovil.
Je rozhodně lepší než miamský spin-off, ale něco mu chybí. Možná je to tím, že obecně nejsem zrovna fanoušek spin-offů. Připadá mi ale, že když už je to prostředí takové ponuré, měl by děj být třeba strašidelnější. Ta jejich pitevna je jak vystřižená z nějakého hororu, ale oni toho nevyužívají.
Také postavy jsou na můj vkus poněkud mdlé.
Možná se ještě někdy rozhodnu dát mu znovu šanci, ale prozatím pouze 50%.

Avatar uživatele
majorhoulihanova

30. prosince 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nejlepší

Tahle CSI je podle mě nejlepší z těch všech ostatních, občas ještě kouknu na LV, ale ta se na můj vkus táhne už moc dlouho. NY mě prostě bavil, sympatické postavy, ano vyšetřovací postupy jsou občas mírně řečeno přitažené za vlasy, ale co bavilo mě to a to je hlavní.

Avatar uživatele
MovieManiak

11. října 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

New York vede

Pro mne nejlepší z trojice CSI, a to jak prostředím tak i obsazením. Šéf party je mnohem větší sympaťák než divný Grissom a superman Horacio. Ostatní kriminalisté jsou také charismatičtější než jejich kolegové z pouště. Případy jsou zajímavé a jejich řešení neméně. Sem tam se sice najde díl, který nestojí za řeč, ale i tak se bavím. K tomu všemu lákavé prostředí města mrakodrapů, co víc chtít.

Avatar uživatele
Šmoulina

14. prosince 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

New York New York

Tahle kriminálka patřila k mým nejoblíbenější z trojice CSI, ale po odchodu Stelly už mě to tak nelákalo já jsem naivně furt čekala na vztah Maca a Stelly a ten se bohužel nekonal :( (naštěstí v CSI: Las Vegas mi tam dali Russella a já objevila kouzlo Las Vegas kterou jsem do té doby měla za nejhorší). Jediný vztah který se mi na NY líbil byl Messer - Moonroová.