plakát seriálu

Kriminálka New York

(CSI: NY)

Epizoda 8×17 – Unwrapped
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Žena tvrdí, že jejího manžela náhodně zastřelili v hale domu, ale vyšetřovací tým brzy zjistí, že skrývá mnoho tajemství o jeho kriminální činnosti...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kelvin a Elaine Mooreovcovi jdou na oslavu narozenin Elaininy sestry Alicie do jejich bývalé čtvrti a nemají dobrý pocit. Jejich obavy jsou opodstatněné - v hale domu je přepadnou, okradou a Kelvina postřelí. Kelvin na místě zemře a šokovaná žena popisuje Lindsay sled událostí. Kelvin byl místní hrdina, vyrůstal v těžkých podmínkách, dosáhl titulu z účetnictví, spolu s manželkou žili v dostatku, ale nikdy nezapomněl na čtvrť, ve které vyrůstal. Zdá se však, že Elaine nemluví celou pravdu. Kelvina prý zastřelili z bezprostřední blízkosti, ale tvar rány a nedostatek střelného prachu znamenají větší vzdálenost. Je na vině šok anebo Elaine něco tají?

Sheldon narazí na místě činu na rozhodující záchytný bod - zbytek papíru se zaznamenaným identifikačním číslem. To přivede vyšetřovatele k Willisovi Frazierovi, kriminálníkovi, který seděl za několik loupeží a vražd, a nyní se navíc i vyhnul schůzce s kurátorem. Datum schůzky se shoduje s časem vraždy. Detektivové vtrhnou do Willisova bytu, ale tam je čeká překvapení - najdou tam Elaine, manželku zavražděného, která udržuje s Willisem už celé roky milostný vztah. Hrála Elaine svůj smutek a spolu s Willisem naplánovali a spáchali manželovu vraždu? Mac a jeho tým pátrají hlouběji a objeví skutečnou pravdu.

Hlavní postavy
Lindsay Monroová
Mac Taylor
Dr. Sid Hammerback
Danny Messer
Sheldon Hawkes
Adam Ross
Don Flack
Jo Danvillová
Vedlejší postavy
Maximo Webster
Anthony James
Liebert Webster
Alicia Woodsová
Elaine Mooreová
Willis Frazier
Morris Davis
Kelvin Moore
Christine Whitneyová
Rydell Witherspoon
Michelle Woodsová
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevUnwrapped (neoficiální název)
Původní názevUnwrapped
Rok natočení2012
Premiéra4. května 2012
Česká premiéra18. září 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody