plakát seriálu

Kurz sebeovládání

(Anger Management)

Narážky na jiné seriály
Jennifer vyjmenovává kriminální seriály, na které se dívala, mezi nimi je i Zákon a pořádek (Law & Order).
Jennifer vyjmenovává kriminální seriály, na které se dívala, mezi nimi je i Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (Law & Order: Special Victims Unit).
Jennifer vyjmenovává kriminální seriály, na které se dívala, mezi nimi je i Myšlenky zločince (Criminal Minds).
Jennifer vyjmenovává kriminální seriály, na které se dívala, mezi nimi je i Zákon a pořádek: Porota (Law & Order: Trial by Jury).
Jennifer vyjmenovává kriminální seriály, na které se dívala, mezi nimi je i Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent).
Hned v úvodu celého seriálu říká postava Charlieho Sheena, v momentě kdy boxuje do nafukovacího panáka, že ho nemohou vyhodit a že když ho nahradí tím druhým chlápkem, bude to uplně jiné. Což je odkazem na jeho vyhazov ze seriálu Dva a půl chlapa a nahrazení Ashtonem Kutcherem. Celé je to zamaskované do psychologické pomůcky.
Ve scéně, kdy Charlie navštěvuje jednoho ze svých pacientů Patricka v obchodě s oblečením, má na sobě oblečení, které bylo pro Charlieho typické v seriálu Dva a půl chlapa, tedy modrobílou košili a béžové šortky.
Charlie rozmlouvá s Michaelem o pravidlech vztahu s Kate, když Michael použije větu: "To nikdy nebude fungovat. Pokud jsou pravidla nevyřčená a hranice neviditelná. Víš, to jsem viděl ve Star Treku - tvá jediná šance je cestování časem."
Lacey ve svém dopisu nazvala Nolana Shaggym.
Ed se ptá Patricka: "Jak si byl šťastný, jako když dostaneš volňásky nebo jako když bys potkal toho teplouše z Glee."
Když Charlie nainstaluje do mobilu Sam sledovací čip, Jen řekne, že si připadá jako Jetsonovi.
Charlie s Jen jdou na vystoupení Bocelliho, kterého Jen viděla už předtím v Sezame, otevři se. (I saw him on Sesame Street once, he crushed it!)
Čísla vylosované v loterii byly: 4, 8, 15, 16, 23, 42
Lacey se diví, jak může Patrick znát rodinku Kardashianových, když ani nesleduje Keeping Up with the Kardashians.
Charlie nazve Seana "SpongeSean NoMoneyPants".
Kent řekne, že je naštvaný kvůli konci seriálu Ztraceni.
Když se Canvas zraní, Charlie řekne, ať mu Jen jenom pofouká nohu a on mu dá Flintstoneovské cukríky, které obsahují vápník a bude v pořádku.
Michael říká Charliemu: "Měl bys snít o boji ve Vietnamské válce nebo o Wall Street nebo o pozici zástupce starosty nebo alespoň že tvoříš reklamní znělky a žiješ v Malibu." Všechno jsou předchozí role Sheena, zástupce starosty je z tohoto seriálu.
Michael říká Charliemu: "Měl bys snít o boji ve Vietnamské válce nebo o Wall Street nebo o pozici zástupce starosty nebo alespoň že tvoříš reklamní znělky a žiješ v Malibu." (Všechno jsou předchozí role Sheena, znělky jsou odkaz na tento seriál.) a Charlie si ještě přisadí: "Ta věc s tím tvůrcem znělek se mi nelíbí..."
Narážky na Kurz sebeovládání v jiných seriálech
Poručík Wagner se zmíní o tomto seriálu.