plakát seriálu

LazyTown

(LazyTown)

Názory uživatelů

We are number one

UPDATE

O LazyTownu jsem nikdy dřív neslyšel. Až nedávno se začaly objevovat memy a parodie na písničku ze seriálu - We are number one. Samotný originál mě moc nezaujal. Je to fajn song, ale nic zvláštního. Pak přišly parodie a ty jsou někdy hodně nápadité. Robbie Rotten jako Hitler, to se dalo čekat, ale třeba video We are number nine but all you had to do was follow the damn train CJ to je něco neskutečného. Parodie na postavičky z GTA San Andreas je neskutečně dobře sestříhaná a plná vtipných nápadů. Za mě nejlepší parodie na Lazy Town. Za zmínku stojí také We are number one but we have crippling depression - veselá parodie na smutné téma. A u WANO to nekončí. Úprav se dočkaly i jiné písně, převážně Mine song nebo You are a pirate. Opět třeba s Hitlerem nebo GTA. Upřímně nedal jsem zatím víc než 10 minut seriálů. Znám jen to, co je v parodiích. Samotný seriál hodnotím na 20 %. Některým parodiím bych ale dal 100 %. Móda parodií na Lazy Town se bohužel chýlí ke konci. Vystřídaly je parodie na Shooting stars a jiné blbosti. Je to trochu škoda, určitě by se ještě dalo leccos vymyslet.

Od původního názoru uběhla nějaká doba a ten mem kupodivu ještě úplně nevymřel. Pořád se objevují parodie na songy ze seriálu, ale je jich už málo. Už jsem shlédl celé dvě epizody LazyTownu a nepřišlo mi to vůbec špatné. Už to není pro mě, ale jako dítě bych tomu asi propadl. Ale jako dítě bych asi sotva sledoval originální znění. Viděl jsem i kousek dabingu a přišel mi strašný a to nejsem uplakánek na české znění. Některé písničky se mi vryly do mozku jako parazit a kdybych mohl, tak si je zpívám. Robbie Rotten (Stefán Karl Stefánsson) je vynikající zpěvák a jeho písně se mi líbí nejvíc. Profláklé We are number one nebo You are a pirate nebo méně znímé ale podle mě ještě lepší Woof Woof, Lazy scouts a Master of disguise. Ta postava je asi moje nejoblíbenější. Stefanie prošla v seriálu velkou změnou. Hrály ji dvě dívky. Naštěstí náhradnice neudělala ostudu a byla přijata dobře. Její songy jsou spíše disko a mě zaujaly jen některé. Když jsem viděl Sportaca, myslel jsem si, že to bude moralizujíc pitomec a náfuka. Zatím proti němu nic nemám. Je nestranný a nikoho nesoudí. Toho si cením. Stefánovi před nedávnem diagnostikovali rakovinu a celý YouTube se složil aby mu pomohl. Možná díky tomu je z nejhoršího venku a může zase být padouch číslo jedna.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

No ty vole, názory na tento seriál jsou cringe jako TV Nova

Já mám docela dobré vzpomínky na LazyTown z dětství, byla to podle mě pěkná show, do prdele, já si ještě pořád pamatuji jak jsem na to čuměl každý ráno. Ale teď když se podívám na tyto hovna které někteří lidi říkají o této show tak je mi z toho blbě. Ještě když vím že jeden herec z této show umírá na rakovinu, a lidi snad z celého světa podepisují petice aby postavili sochu toho herce v jeho rodném městě. Navíc ještě i udělali sbírku aby mu mohli zaplatit chemoterapii. Takže jako, si ze mě teď děláte srandu? LazyTown dostává toto hodnocení jenom protože někdo je na to příliš starý? Já jsem viděl už hodně debilní komentáře, mezi jeden z nich patří to že někdo říkal že LazyTown je úchylný? Jako... vážně? Proč se díváš v tom případě na porno jestli to je tak úchylné?
Prostě, si myslím, že tento seriál si nezaslouží to jak s ním lidi zachází. A ten herec o kterém jsem mluvil je Stefán Karl Stefánsson. Sice mu udělali sbírku na chemoterapii, ale ještě nedosáhli cíle a jeho rakovina už je ve čtvrtém stádiu, což RADIKÁLNĚ snižuje jeho čas s námi, toto vytahuji jenom aby vám stačilo jakou show kritizujete, na které pracoval někdo s celou jeho vášní, který teď pomalu ale jistě umírá na rakovinu. Doufám, že se nad tím zamyslíte.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

No...

Ta písnička, ta úvodní písnička je jediné co si z toho pamatuji. Je tak vlezlá, že se jí ani po třech letech neumím zbavit. Celkově nic zajímavého, mírně pošahané, ale jde to.

10 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

zvláštní

Když jsem to viděla poprvé, říkala jsem si, že je to jak špatný sen. Něják mi to leze na nervy. Na druhou stranu to má můj roční synovec rád. Sice si občas klepe na hlavu, ale písničky jsou pro něho možná poučné.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Lazy town

Je velmi srandovní, hlavně se mi líbí, jak Sportacus pořád točí těma očima když říká jméno Robbiho Rottena

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

...

Něco tak příšernýho jsem už hodně dlouho neviděla. Zlaté teletubbies. To sice taky byla hloupost, ale aspoň se to dalo. Na Lazy town jedině s pomatením smyslů. Tři náhodné díly a víckrát už ani náhodou.
Dávám tomu 10% za snahu, možná se to někomu líbí/lo, ale ke mě si to cestu teda nenajde.

10 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí