plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Epizoda 2×03 – Delegace
71 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Viola Antošová nastupuje jako nová pilotka. Novým stevardem je Ota Fila, ale nejdřív by měl projít speciálním školením.
První let absolvuje Viola s Václavem – a hned musejí řešit problém. V jednom z letadel ubývá záhadným způsobem nezvyklé množství oleje. Příčiny této závady řeší technik Tonda Robinzon a brzy přichází na zajímavou skutečnost... Přijíždí delegace z Moskvy, bude se vyjednávat o prodloužení letů Praha – Moskva.

Jde o velmi lukrativní spoje, pro zisk společnosti klíčový. Rusové se okamžitě ptají po svém starém známém Romanu Filovi. Dávají hodně na osobní vztahy a s ředitelem Filou si vždy velmi rozuměli. Nový ředitel Karel Halama se jim moc nezamlouvá, ke všemu Rusům nerozumí a Ivana mu musí všechno tlumočit.

Členové delegace si s sebou navíc vzali golfové vaky – se svým dobrým přítelem Filou chodili přece vždycky hrát golf. Po táhlých a náročných jednáních si chtějí spravit golfem náladu.

Co čert nechtěl – zamíří přímo na Filovo hřiště. Karel je podlejzácky doprovází, i když tuší, že se celá situace může zvrtnout... V Titan Air se Viola brzy znovu setkává s Václavem. Václav nevypadá dobře, řeší celou řadu problémů. Přesto to mezi ním a Violou zajiskří… Největším problémem Václava je brzký soud o opatrovnictví malé Anežky. Pomohou mu kamarádi? A to ještě netuší, že na něj Karel chystá další podraz…

Hlavní postavy
Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Viola Antošová
Roman Fila
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Vedlejší postavy
Lucie Jumblattová
Jaroslav Holubec
Tonda Robinzon
Režie
Informace k epizodě
Český názevDelegace
Původní názevDelegace
Rok natočení2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody