plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Další telenovela, která se ze začátku snažila o originaliru, ale nakonec upadla do stejného televizního bahna... Za ucházející začátek dám aspoň těch třicet procent... Originální prostředí a tudíž možnost o vytvoření něčeho nového nebylo využito ani tady. Není to nečekané, ale bohužel to stále bolí.
To je vážně škoda. Kdyby se to točilo v jiné zemi, mohlo by to být skvělé drama. Tady bohuže, a nevlastenecky řečeno, nemáme na víc, než na ubohou telenovelu v tom nejhorším slova smyslu. Špatný scénář, příšerní herci,neexistující režie.

30 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

KATASTROFA!

Další seriál od českých tvůrců... No jéje.. Vůbec to nemá žádnou kvalitu, žádný děj, prostě nic. Jestli si mysleli, že jsme tak pitomí, že se budeme na to dívat, tak to se spletli. Každou epizodou, každým dílet seriál upadal na kvalitě. Jediné plus bylo asi to, že se z části seriál odehrával ve vzduchu.

20 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Hodnocení: Fraška! (-)

Tv Prima by se měla zamyslet nad svými seriály, protože jeden vedle druhého je to samá nulaprocentní tragédie! Letiště samozřejmě není vyjímkou, i když první upoutávky na něj vypadaly celkem nadějně. Problémem číslo jedna tu je role ukňápané Zuzany Norisové, která tímhle jako herečka hluboce poklesla. Celý seriál je naprosto o ničem. To už ta Rodinná pouta se mi líbila víc, a to je co říct!

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hm.

Ja len nechápem,čo sa všetci navážate do Norisky. Veď ale tam išlo o to aby bola UKŇÚRANÁ SLEPICA!!! Práveže to zahrala perfektne,v reále je to inteligentná a rozumná baba.To ste takí maniaci,že nerozoznáte realitu od fikcie??

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Mezi českými na Nově a Primě nejlepší

Určitě nejlepší ze všech seriálů na Primě a Nově - aspoň první řada. Narozdíl od všech ostatních totiž mělo opravdu dobré obsazení a taky bylo místy dost vtipné (hlášky Romana Fily, Péťi a hlavně Terezy v podání zcela nejlepší herečky celého ansámblu). Na druhou sérku jsem se už nedívala, páč konec první se vším tím umíráním už mě otravoval.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Letiště

Letiště je jeden znejlepších českých seriálů poslední doby, žadná nuda jako u některých ostatních, dobré herecké obsazení...tvůrci Letiště jako jedny z mála věděli , že v nejlepším se má vždycky skončit a neprotahovat to,jako tomu je zvykem u jiných nejmenovaných seriálů...za to si zaslouží krásných 90%

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Názor

Ze začátku jsem si řikala, že to bude nějaká hovadina, jelikož to je český seriál, ale nakonec mě to docela mile překvapilo. Především jsem se na to koukala jen kvůli Bohumilovi Kleplovi a Zuzaně Norisový, který předváděli nezapomenutelný výkony a oživily tím tak zbytek nudnýho seriálu.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

No

Viděl jsem zatím 30 dílů a ve srovnání s ordinacema, pojišťovnama, poutama... atd. je to parádní seriál a mě to prostě baví. Zábavné, vtipné, pořád se něco děje a hlavně na rozdíl od ostatních českých seriálů SUPER herecké výkony. Zuzana Norisová zahrála jednoznačně nejlepší \"blbku\", co jsem kdy viděl. Bez ironie. A taky Klepl a Bydžovská jsou výborní. Nejlepší český seriál posledních let. Howgh.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Letiště (?)

Viděla sem pár dílů a nevím teda odkuk vzali ten název letiště. Je to prostě nudná česká telenovela typu Velmi křehké vztahy, ale aby byla trochu změna, můžeme se dívat na letadla. Divím se, že si dávají tu zbytečnou práci s tím aby natočili takový nesmysl.

0 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

...

NUDA! Totálni nuda. Podle ukázek sem si myslel že by to mohlo o něčem být, ale prd....

0 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí