Plakát

Letiště

Původní seriál TV Prima vypráví o letecké společnosti Central Airlines a jejích zaměstnancích: pilotech, letuškách, stevardech a jejich rodinách, známých a přátelích. Seriál sází především na neotřelé prostředí a zajímavé herecké obsazení: skvělou hereckou příležitost poskytl zejména Maroši... [více]

2006–2007 | Česká republika | 75 minut | Prima | Drama | 118 epizod | status: ukončeno v roce 2007
Poslední odvysílaná v ČR

1×52 – Trauma

(premiéra 19. 1. 2018 – před 5 lety)
Poslední odvysílaná

2×34 – Porod (něco tím začíná .. )

(premiéra Kdysi dávno)
závěr seriálu

Letiště – O čem to je

Původní seriál TV Prima vypráví o letecké společnosti Central Airlines a jejích zaměstnancích: pilotech, letuškách, stevardech a jejich rodinách, známých a přátelích.
Seriál sází především na neotřelé prostředí a zajímavé herecké obsazení: skvělou hereckou příležitost poskytl zejména Maroši Kramárovi, Zuzaně Norisové, Bohumilu Kleplovi, Zuzaně Bydžovské a Vladimíru Kratinovi.

Seriál se natáčel v ateliérech v Praze na Kolbence, kde byla postavena jedna z největších domácích seriálových dekorací (3 382 m2). Kromě hangáru s funkčními sportovními letadly byl postaven i trup dopravního letadla Boeing 737 a letištní hala. Vybavení dopravního letadla včetně sedadel bylo dovezeno ze skladů německé společnosti Lufthansa.

Část děje se odehrává také v zahraničních destinacích (např. Řím), kam štáb a herci seriálu pravidelně cestovali na natáčení.

Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Viola Antošová
Roman Fila
Tomáš Schindler
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Anna Holubcová
Info box
Stanice

Prima

Délka

75 minut

Žánr

Drama

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2006–2007

První vysílání

4. září 2006

Ukončení seriálu

19. prosince 2007

Na CZ obrazovkách

Prima (2009)
LOVE (2018)
Nova Cinema (2020)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com