Plakát seriálu

Lidé z bažin

(Swamp People)

Sezóna aligátorů začíná v Louisianě každý rok první středu v září a trvá přesně 30 dní. Během tohoto období mají lovci aligátorů, jejichž tradice sahá více jak 300 let do minulosti, v podstatě jedinou možnost zajistit pro sebe a své rodiny pořádný příjem. Jejich práce je skutečně... [více]

2010–???? | USA | 60 minut | History Channel | RealityTV / Dokument | 185 epizod | Status: stále běží
Následující epizoda

11×06 – Friday the 13th

(premiéra 27. 2. 2020 – zítra)

Lidé z bažin – O čem to je

Sezóna aligátorů začíná v Louisianě každý rok první středu v září a trvá přesně 30 dní. Během tohoto období mají lovci aligátorů, jejichž tradice sahá více jak 300 let do minulosti, v podstatě jedinou možnost zajistit pro sebe a své rodiny pořádný příjem. Jejich práce je skutečně nebezpečná a úspěch může záviset i na dobré vůli počasí.

Každý z lovců má určitý počet "volných" zabití a jakmile svou kvótu vyčerpá, sezóna pro něj končí a v jejím zbytku už nemají povolení ulovit dalšího aligátora. Někteří lovci se snaží ulovit svůj počet co nejdříve, jiní čekají na konec sezóny, kdy počet jejich konkurentů klesne a pokouší se ulovit toho největšího aligátora, kterého dokáží najít. Po zbytek roku se většina z nich pak živí lovem dalších zvířat, někdo rybaří, někdo loví kraby nebo mývaly.

Narrator
Info box
Stanice

History Channel

Délka

60 minut

Žánr

RealityTV
Dokument

Země původu

USA

Roky vysílání

2010–????

První vysílání

22. srpna 2010

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související