plakát seriálu

Lidský terč

(Human Target)

Názory uživatelů

Odlehčený akční seriál, který neurazí

Hodnoceno po s01e07
Svižná akce odlehčená hláškami svérázných postav, která ale v rámci žánru nijak zvlášť nevyčnívá nad konkurenci ani zpracováním ani scénářem (původní komiks neznám, takže nemůžu říct, jak moc je mu scénář podřízen).
Seriál se skládá z jedno-epizodních případů, které jsou zoufale tuctové, ale občas alespoň jejich vyřešení - zpravidla dost megalomanské - zaujme a pobaví. Určitá spojující dějová linie v pozadí sice existuje (tajemná minulost Christophera Chance), ale je zatím budována velmi pozvolna a příliš mě nezaujala. Chance samotný ovšem je bezva hlavní postavou, která svým chováním sympaticky osciluje mezi Jamesem Bondem a Indiana Jonesem :)
Hudba parádní, přesně jak se od Beara McCrearyho dalo očekávat.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

My name is Christopher Chance

I přes to, že je tomuto seriálu už více než pět let, stále mě nepřestává bavit. Je mi tak trochu líto, že se studio rozhodlo seriál zrušit. Dnes v té spleti stupidit a nezáživností nesoucích neustále to samé téma jen s obměnami postav či prostředí jen těžko najít něco podobného Human Target. Možná jde podle někoho a laciné klišé, ale dle mého názoru mu nelze odepřít akčně nabité tempo s kapkou humoru a dobrodružství, dobře zvládnuté a věrohodné bojové scény a uvěřitelné charaktery postav, kterým vévodí sympaťák Christopher Chance v podání Marka Valleyho. Dále je tu pak jeho věrný parťák Winston a nenápadný muž z podsvětí Guerrero. Druhá série je dle mého názoru o něco slabší než ta první, ale bohatě to vykompenzují zastánkyně opačného pohlaví, které se k týmu přidají. Rád bych, kdyby se takovéto počiny objevovaly přeci jen ve větší míře než ty dnešní rádoby seriály.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ne tak profláknutá komiksárna

Ne až tak známý seriál podle komiksů od DC. Nevím, nakolik je věrný předloze, ale já ho mám docela rád. Díly jsou sice občas dost podobné, ale vždycky se najde něco, proč si je užít. Postavy jsou dobré a každá něčím vyčnívá, hlavně Gerrera si musí člověk oblíbit. A pak má seriál skvělou znělku.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Co dělat, když potřebujete zachránit zadek? Zavolejte Chance!

Human Target je asi ten nejlepší akční seriál, jakej jsem měla tu čest vidět. Je neuvěřitelně zábavnej, dokonce nezačne nudit ani po čase sledování, příběh se totiž vyvíjí, tedy alespoň tak, jak jen se to dá u akčního seriálu očekávat. Každej díl svižně odsejpá, takže než se nadějete, je konec epizody a vy budete chtít vidět víc, a víc, až najednou zjistíte, že už máte za sebou celou sérii. Seriálu nechybí humor a je v něm tolik fajnovejch postav, že si nejde alespoň někoho nezamilovat. Seriál neztrácí dech ani ve druhé sérii, spíš bych řekla, že je to čím dál větší jízda, o to větší je škoda, že byl po druhé sérii ukončen. Human Target je prostě boží oddechovka a moje guilty pleasure!

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Paid to protect. The rest is just for fun.

Byla jsem hodně překvapená. Na to, že je Human Target akční drama, jsem se opravdu hodně nasmála. Hlavní zásluhu na tom mají tři mužské postavy a scénáristé, kteří pro tyto postavy vymysleli geniální ironické slovní přestřelky.
První série byla bezchybná. Tříčlenný tým, skrývající se před světem (a státními orgány), chrání své klienty tím, že je postaví do středu pozornosti a čekají, kdo po nich začne střílet, a přijímají odměnu ve formě prstenů nebo whisky.
Z druhé série jsem ale trošku zklamaná. Sice se mi líbily epizoidní příběhy a nové technické vybavení, ale rozšíření týmu o Ilsu a Ames nebyl dobrý tah. Když byli kluci sami, měl seriál takové zvláštní kouzlo.. Nevím, jestli to nespadalo do požadavků masového publika, nebo jestli tvůrci chtěli seriál zpestřit, ale pro mě mu tyto dvě nové postavy uškodily. I tak ale pro míru zábavnosti hodnotím vysoko.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dosť dobré

Mne sa tento serál páčil. Neplakal som keď ho zrušili, ale bola to dobrá oddychovka. Možno jediná vec, čo mi trošku vadila bol Guerrera, taký nesympatický chlapík.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bacha, on je nezničitelný!

Sice strašně zbožňuju seriály, kde na jednoho maníka střílí 135 sniperů a útočí na něj 73 ninjů, a navíc na něj padá jaderná bomba, ale tohle bylo i na mě moc. Vzhledem k tomu, že to asi bylo myšleno vážně a ne jako komedie.
Zbytek seriálu je vážně fajn, sympatické postavy, zajímavý děj, ale tahle nereálnost příběhu hodně ubližuje.

20 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

první dojem

Tak sem viděl první díl, podle názvu sem čekal více, ale Pilot mě celkem zklamal. Čekal sem víc akce, možná to kazili moc rychlé titulky, ale i tak sem čekal víc!

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé