Lone Star

Lone Star (Lone Star) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Nevada

7. dubna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Příliš krátká manželství

Slibně rozjetý příběh o profi podvodníkovi se dvěma rodinami a velkým plánem, který stanice Fox pohřbila (dle svých "nejlepších" tradic) po pouhých dvou dílech!

Avatar uživatele
ragelly

21. srpna 2011

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

One man. Two lives. The perfect con.

Loni jsem si pouštěla trailer a byla jsem nadšená, nechápala jsem, proč Lone star nemá potřebnou sledovanost. Čekala jsem celý rok, jestli FOX třeba v letních sobotách neodvysílá zbylé natočené episody. Nakonec se nestalo, tak jsem si pustila alespoň ty dva první díly. A těžce jsem se jimi prokousávala.
Lone Star má výborný nápad. Mladý muž žijící dva odlišné životy se dvěma ženami. Herecké obsazení nezklamalo, vždyť stačí slyšet taková jména jako Adrianne Palicki a Jon Voight. Bob v podání Jamese Wolka byl taky snesitelný, i když už jeho herecké dovednosti mírně pokulhávaly za výše zmíněnou dvojicí. Ovšem obsahově seriál zklamal. Nevím, co jsem čekala, pravděpodobně trochu míň kariérních spiknutí a trochu víc obrázků z jeho dvou manželství. Abych nebyla nespravedlivá, přece jen by se seriál pravděpodobně vztahově rozjel s přibývajícími episodami, vyvrcholilo by to prasknutím Bobova tajemství, to se dá čekat. Dva díly prostě nemůžou ukázat plný potenciál seriálu.