plakát seriálu

Marina

(Marina)

Názory uživatelů

O ničem :)

Nevím jestli má zrovna cenu na něco takového psát názor :) Horší telenovelu jsem ještě neviděla. Herecké výkony ani nezmiňovat, protože neexistují, a i celkové chování postav je nanejvíš divné. Jediné plus je že u toho absolutně vypnete mozek :)

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Já jsem jen holka z ulice..

Já prostě miluju telenovely - proč? Protože se u nich pokaždé zasměju. V podstatě je to furt to samé - Marina se dohaduje s Ricardem, že ho nemiluje a on ji přesvědčuje o tom samém, ale pak při dojemných chvilkách fňukají, jak se strašně milují a tak je to furt dokola. Herci jsou naprosto šílení, dovolila bych si říct, že snad ještě nikdy nestáli před kamerou nebo že dokonce v životě neviděli normální film, protože to co tam předváděli.. no,normální člověk by určitě do takového scénáře ani nešel. Jenomže právě u těch keců se člověk pobaví. Na tuhle telenovelu dlouho nezapomenu už jen proto, že mi o pár dobrých měsíců prodloužila život ;)
Doporučila bych se taky podívat na hádku Eleny a Diega z 92. dílu Hříšné lásky - obzvlášť jestli jste měli stresující den, tak tohle vám zvedne náladu, jen si musíte uvědomit, že ten kdo psal scénář, u toho nepřemýšlel..

Hodnocení: 50% za humor
-50% za demenci

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

No..

První půlka je příšerná, ale pak je to super. Nejlepší je Glorinda, řekne doslova i to co neví. Je to až moc ujeté plno vražd, obvinění ze znásilnění, atp. Je to ale pěkný seriál, kde je úcta k rodičům vidět.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí