plakát seriálu

Masterchef Junior

(Masterchef Junior)

Názory uživatelů

Bon Appétit

Masterchef junior je opravdu povedená show. Přes to, že se na první pohled může zdát nebezpečné dát osmiletému dítěti do jedné ruky nůž a do druhé rožhavenou pánev, tak to opravdu funguje! Na rozdíl od "dospělácké" verze mi přijde junior o dost více přátelštější a příjemnější. Děti si navzájem pomáhají a to mi přijde krásné. Samozřejmě tam nechybí ani zdravá soutěživost. Popravdě u každého dílu mi zůstává rozum stát, jak vidím co to zvládli ukuchtit. Nejsem žádný kuchař, popravdě jsem ráda, že uvařím kafe, ale na Masterchef Junior se můžu dívat pořád. Jediné co mi opravdu vadí a pozastavuji se nad tím ale i v dospělácké verzi, je to neuvěřitelní plýtvání, přes které se už pomalu nemůžu přenést.
Za mě dávám 70%, protože show má své mouchy, ale jinak je to velmi pěkná podívaná a člověk se mnohdy pěkně pobaví.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Děti šéfkuchaři

Sledovat bandu dětí, co vaří jako profíci, byl pro mě šok. Ale musím uznat, že to bylo zábavné a vcelku vkusné. Také jsme si na chvíli odpočinuli od Ramsayho sprosťáren, protože by řvaním na děcka ztratil popularitu.
Nevím sice jestli je pořad úplně morálně správný, protože jsem měla pocit, že ty děti musí doma dost trénovat pod kontrolou svým agresivně ambiciozních matek a hrát si můžou jen po upečení dokonalého red velvetu....
Ale pro nás pro diváky fajn

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Masterchef Junior

Masterchef v USA prostě jede, takže se není divu, že převzali i další jeho odnož...
Vůči dětskému Masterchefovi jsem byla skeptická. Čekala jsem uječené fracky, ze kterých mě v každém dílu rozbolí hlava. Nakonec se tak naštěstí nestalo a premiérová série měla vtip, měla šťávu i vkus. A sakra, ta děcka by strčila do kapsy i kuchaře s dlouholetou praxí.
Dokonce se odvážím podotknout, že junioři to natřeli dospělákům (ze 4. série).

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí