Plakát

Masterchef Junior

Zdovolením, dospěláci... děti přebírají kuchyni! Junior Masterchef je nová kulinářská reality show, ve které soutěží děti od osmi do třinácti let s láskou k vaření. Show je založena na úspěšném britském a australském formátu. Mladí kuchaři budou mít možnost ukázat svůj talent,... [více]

2013–???? | USA | 42 minut | FOX | RealityShow | 99 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

8×01 – Punch and Munch

(premiéra 2. 9. 2023 – před 90 dny)
nová série
Poslední odvysílaná

8×16 – Junior Edition: The Finale

(premiéra 23. 6. 2022 – před 17 měsíci)

Masterchef Junior – O čem to je

Zdovolením, dospěláci... děti přebírají kuchyni! Junior Masterchef je nová kulinářská reality show, ve které soutěží děti od osmi do třinácti let s láskou k vaření. Show je založena na úspěšném britském a australském formátu.

Mladí kuchaři budou mít možnost ukázat svůj talent, kulinářské umění a vášeň pro jídlo. Budou podstupovat různé výzvy a souboje. Do porotcovských křesel usedne současná podoba amerického Masterchefa, tedy Gordon Ramsay, Joe Bastianich a Graham Elliot. Společně tito kulinářští experti budou předávat dětem své znalosti a sledovat je, jak se vyvíjí ve zdatné kuchaře.

Čtyřiadvacet uchazečů předvede porotcům své výtvory z ryb, těstovin nebo dezert. Ti, kteří jídlem ohromí, budou pokračovat dále v soutěži, kde na ně budou čekat vzrušující výzvy, mezi kterými nechybí zkouška vedení kuchyně v luxusní restauraci. Vítěz bude moct nosit titul Junior Masterchef.

sám sebe
sám sebe
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

FOX

Délka

42 minut

Žánr

RealityShow

Země původu

USA

Roky vysílání

2013–????

První vysílání

27. září 2013

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
IMDb.com
TV.com
Facebook
Oficiální stránky
Twitter

Související