McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Co jsme si, to jsme si

Claire uspořádá oslavu malé Charlottě a přijede dokonce i Peter. Chce ho požádat, aby podepsal rodný list, že je její otec. On ovšem nechce. Na pastvinách se objevila třezalka a protože si chce Becky s Jodi ulehčit práci, dohodnou se s Jakem a dají své ovce na pozemky Killarney. To se ovšem potom Claire dozví a dokonce je někdo okrade.

Na Drovers je oslava malé Charlotty a všichni přišli. Najednou přijede nezvaný host – Peter. Claire mu napsala, že má dceru a on proto dorazil. Peter si myslí, že si to vymyslela a chce test DNA. Na oslavě ještě Dave oznámí, že se budou s Tess brát.
Becky a Jodi objeví ve výběhu třezalku – je to zlo pro ovce a tak budou muset všechno vykopat.
Nick doma spravuje auto a protože je z Tessiny svatby dost naštvanej, mlátí okolo sebe a vzteká se. Pak zajede za Tess pod záminkou, aby jí dal nějaký řetěz. Bavěj se o svatbě a Nick jí poradí, ať to radši moc neodkládá, aby si to nerozmyslela. Tess řekne, že to nemá vůbec v úmyslu. Nick odjede se sklopenýma očima domů. Tess hned jak přijde domů, volá o povolení na uspořádání sňatku.
Aby se mohli ovce napást, Becky je dá bez tušení Claire na pozemek Killarney se souhlasem Jakea. Ovšem v noci je někdo všechny ostříhá.
Dave s Tess se domlouvají, kdy bude svatba a oba se shodnou, že čím rychleji, tím lépe. Davovi se podaří na úřadě ukecat úředníka, tak jim dá povolení vzít se, kdy chtějí.
Peter opět přijede na Drovers. Když jde Claire pro Charlottu, nenajde jí na verandě. Rychle utíká do pokoje a najde jí tam s Peterem. Řekne, že aspoň ta se jim povedla. Claire chce, aby mohla napsat jeho jméno do rodného listu. Peter řekne, že se nezříká povinností ani ničeho a že jí může říct, kdo je její otec, ale že mu nestačí ji vždycky vidět jenom chviličku. A že se opět nastěhoval zpátky ke své rodině. Peter proto nechce své jméno v matrice.
Claire chce nakrmit ovce, tak holky jedou rychle pro ovce, aby je vrátily na místo. Když dorazí na místo, uvidí jak jsou všechny ostříhané – což je pro Drovers hrozná ztráta. Jediné co můžou, aby jim Jake poslal noční fotky z kamer. Holky se doma koukaj, ale nic nepoznají. Řeknou to Claire a ta je seřve, že je dali na Harryho pozemek. Jodi si pak všimne nějaké značky na autě.
Tess s Davem se už chtějí druhý den brát a tak objíždějí různé svatební agentury na přípravu. Dohodli se také, že Tess si vezme jméno Davevová a Dave si vezme McLeod.
Harry chce, aby Claire zaplatila za pastvu. Claire souhlasí. Přijde Jake a řekne, že on to Becky dovolil a že to zaplatí. Harry mu dá okamžitě padáka.
Peter už jede zpátky domů a naproti jemu jede Craig. Craig nedává pozor a skoro se srazí s Peterem – ten ještě uhne ale narazí čelně do jiného automobilu. Jodi s Becky, které jsou poblíž k němu hned běží. Jodi jede ryhle pro Alexe s Nickem. Peter je v bezvědomí a nemůžou ho dostat ven. Alex se ho snaží vyprostit, ale nejde mu to. Na místo přijede i Claire, která se vrací od Harryho. Claire rychle běží k Peterovi. Drží ho za hlavu a prosí, ať bojuje – kvůli Charlottě i svojí rodině. Peter řekne, ať mu Claire odpustí, všechno co udělal. Alexovi se podaří otevřít dveře a kluci ho vytáhnou. Naštěstí přijede v zápětí sanitka. Při tom všem shonu si Jodi všimne značky na Craigovým autě a najde tam všechnu kradenou vlnu. Craig řekne, že má dluhy u sázkaře. Terry mu tedy půjčí a holky mu odpustí a vezmou si vlnu.
Tess s Davem se nakonec rozhodli, že si udělají zvláštní svatbu, něco malého, ale perfektního a že přece nemusí tak spěchat.
Claire doveze z nemocnice Petera. Alex se Peterovi omluví, jak se choval, ale upozorní ho, že mu nedovolí, aby dělal nějaký problémy. Peter ho pak poprosí, že kdyby něco jeho dcera potřebovala, ať mu dá vědět. Nakonec i Claire podepíše rodný list. Peter řekne, že Claire miloval. I ona jeho a oznámí, že mu bude psát, jak se jí daří.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Co jsme si, to jsme si
 • Old Beginnings
 • 3. série, 18. epizoda (celkově 62. díl)
 • 6. srpna 2003
 • 16. května 2008
 • 2002
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645049/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany