McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Divoká jízda

Na Drovers přijela stará kamarádka Stevie z rodea - Sharon. Ta díky svému bujarému životu obrací každému ten jeho. Marcus se těší na závody se svým koněm, ale nakonec je vyloučen. To mu ovšem ani tak nevadí, protože je to kvůli Ingrid, kterou chránil. Ovšem jí se to zas tak nelíbí. Kate se stále cítí nespokojená se svým životem a neví, co dělat dál. Po hlavě se tedy vrhá do svého nového úkolu – jako správce Drovers. Ale je to pro ní dost?

Stevie jede na kurz rodiček. Je ovšem zrušen a tak se rozhodne ho uspořádat na Drovers. Cestou domů je předjede nějaká žena na motorce a Stevie v ní pozná starou kamarádku z rodea Sharon. Dost spolu vyváděly a tak vzpomínají na staré časy. Grace jí také pozná a moc se jí nelíbí.
Pořádá se závod koní a Marcus konečně dostane příležitost. Stevie je jedna z rozhodčích.
Stevie má odpoledne tedy kurz rodiček a Sharon má nějaké špatné poznámky o bolestech a blbých věcech, které se učí. Stevie jí odvede, že to není vhodný.
Marcus pozve Ingrid do hospody, ale ta slušně odmítne. Marcus je trochu zklamaný. Grace se Ingrid zeptá, jestli když políbila Marcuse bylo to vážný. Ona řekne, že jsou jenom přátelé, nic víc.
Kate se rozhodne dát nějaké jídlo na místo, kde našla Rileyho nůž a dětskou hračku. Zda se ti tuláci vrátí či ne. Kate řekne, že je sice dobrý, že je správkyní, že to byl její sen, ale že teď když to dělá, něco ji chybí. Dan jí poradí, že potřebuje nějakou výzvu. Potřebuje nový cíl. Kate pak vymyslí, nějaké novinky na Drovers – zavlažování a tak. Už má zase pro co dělat.
Sharon objeví jednoho z rozhodčích a rozhodne se uspořádat sázky a na něčem se s ním domluví.
Na večeři Stevie se Sharon vypráví svoje staré historky a Grace má nějaké špatné poznámky. Sharon radši odejde a Stevie není ráda, že jí tak dusí. Grace řekne, že je prostě zlodějka a že se jí nelíbí.
Odpoledne Sharon přijímá sázky a Grace s Moirou to zjistí. Rozhodnou se to říct Stevie až na konci závodu. Po první části závodu jsou koně na kontrole a Ingrid jednoho vyloučí díky kulhavé noze. Ovšem majiteli se to nelíbí a začne bejt hlučnej. Marcus jí brání, ale Ingrid jen řekne, ať jí dá pokoj. Marcus si s ní pak jde promluvit, a ona řekne, že je vdaná. Že její manžel měl podezření, že má milence, tak za ním šel a zmlátil ho do němoty. Už nechce nic takovýho prožít. Marcus jí řekne, že se jejího manžela nebojí. Marcuse nakonec vyloučí také ze závodu.
Když je Tayler s Patrickem na obědě u řeky, uvidí jednoho z rozhodčích, jak řekne, že projel jeden jezdec v určitý čas a zase odjede. Ovšem nikdo tam neprojede. Jen si to vymyslel. Na soutěži Phil vyhlásí vítěze a Sharon se dost napakovala, protože na tohohle jezde nikdo nevsázel. Phil se to dozví, že Sharon sázela a že byla viděna i s Petem rozhodčím a chce zavolat policii. Stevie to nakonec uhraje do autu, že má seznam lidí, kteří sázeli a že se to nesmí dělat. Rozhodne se, že žádný vítěz není, protože všichni byli nefér. Sharon se z toho dostane.
Doma Stevie obviní Sharon, že využila její jméno, že okradla její sousedy a přátelé. Sharon řekne, že to byla jenom zábava. Stevie jí řekne, že si nemůže dělat co chce, že musí přijmout zodpovědnost. Sharon jí nakonec řekne, že jí její syn naprosto odmítl a že už i Stevie se na ní dívá z patra. Stevie chce dát Sharon novou šanci a zeptá se Grace, zda by tu mohla zůstat, že Drovers má na lidi moc dobrý vliv. Grace nakonec souhlasí.
Kate jede na místo, kde nechala jídlo a zjistí, že konzervy jsou pryč. Kate je šťastná, že někomu pomohla.
Ingrid pak dojde za Marcusem a řekne, že chce jejich vztah udržet jen na profesionální bázi a odveze si svého koně Huberta.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany