McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kam se schovat

Sharon zůstala na Drovers a snaží se zapojit do práce, jak může. Stevie je nadšená, ale Grace se stále něco nelíbí. Sharon s ní odpoledne jede na prodej dobytka a tak naplánuje obchod pro Marcuse, z kterého si ovšem ulije peníze do kapsy. Mezitím Kate pomáhá cizímu chlapci, o kterém si myslí, že je tulák z Drovers a chce se o něm něco dozvědět. Otec Dan ji nakonec udělá velkou nabídku.

Marcus přijede na Drovers a Sharon se snaží flirtovat. Marcus pak řekne Stevie, že shání koně, tak kdyby, byla ve městě, ať se podívá.
Tayler si pořídila nového psa - fenku, ale té je bez ní smutno a tak stále štěká. Chce ji navyknout na Patrika, ale ta žárlí.
Kate s Tayler jedou na pastvinu a cestou potkají nějakého mladého kluka s rozbitým autem a se všema jeho věcmi v autě. Kate si myslí, že je to ten tulák a tak ho ukecá, aby s ní jel na Drovers a tam že mu spraví auto.
Sharon s Grace jedou do města a Grace je protivná. Nakonec řekne Sharon, že noc před velkým závodem jí rozbila určitě auto a ona vyhrála hlavní cenu a Grace se nestačila dostat na závod. Sharon říká, že to ale neudělala. Sharon si ve městě všimne koně a rozhodne se ho koupit pro Marcuse. Řekne, že je Stevie a ať koně pošlou na Killarney a účet na Drovers. Koupí ho za 4,5 tisíce.
Na Drovers se objeví nějaký cizí muž, který hledá Sharon. Uvidí Stevie a řekne jí, ať jí vyřídí, že tu byl Bred a že chce všechny prachy, že bude v hostinci v Gungelanu.
Kate se snaží něco dostat s Jamieho, ale ten se pokusí utéct. Ovšem auto naboří. Kate řekne, že tady zůstane a tohle si odpracuje. Zjistí, že tu ovšem nekempuje, že jenom utekl od rodičů, protože chce studovat zemědělku a nějakou ekonomku. Katie mu poradí, ať to řekne rodičům, jaký je jeho sen a že chce dělat na jejich farmě. On nakonec rodičům zavolá a vrátí se domů. Kate je ráda, že mu pomohla.
Stevie zajde za Sharon a řekne, že tu byl Bred a ať to vyřeší. Že jí půjčí nějaké peníze, ale ať se tu už ani neukáže. Stevie se zeptá ještě na koně, a Sharon řekne, že žádného nenašla.
Mezitím koně přivezou na Killarney, dojede tam i Sharon a řekne Marcusovi, že mu ho koupila. Že stál 7 tisíc, a že by to chtěla zaplatit hotově. Marcus jí peníze hned dá.
Cestou domů Sharon potká Breda a řekne mu, že mu peníze dá, že něco má. On ovšem řekne, že mu dluží 30 tisíc, tak ať se snaží – a jestli je mít nebude, tak, že si poddá její kámošku.
Dan přijede na Drovers a řekne Kate, že jí doporučil na farmu, kde pomáhají mladistvým dětem a že oni už nikoho jiného nechtějí. Kate je rozhozená, že tu má rodinu a že to tu nechce opustit. Nakonec se má tedy rozhodnout do druhého dne. Kate to večer řekne holkám, že jí nabídli místo manažera a že se rozhodla to přijmout a druhý den opouští Drovers. Stevie pak uslyší hluk a najde rozbité okýnko u auta a tam i Breda. Řekne, že to není konec. V tom přijede Sharon a Stevie ji seřve, že stále lže.
Kate ráno dá každému ke dveřím dárek a chce odejít, v tom se vzbudí Stevie a uvidí jí. Kate se bála loučení, ale Stevie jí obejme a popřeje jí moc štěstí. Kate odjíždí pryč.
Grace doma najde fax – účet za koně a zajde za Sharon. Řekne jí, ať jí dá peníze, že chtěla i Drovers okrást a okradla určitě i Marcuse. Stevie si dokonce odpoledne všimla, že jsou pryč její prstýnky. Grace jí řekne, že Sharon odjela pryč. Stevie všechno dojde a hned za ní vyrazí do města.
Tam jí najde. Bred odjíždí se Sharoninou motorkou a Stevie vrátí prstýnky. Stevie je naštvaná, že jí opět lhala a že jí chtěla i okrást. Ať se už na Drovers nevrací, že jí nechce už ani vidět. Sharon naštváním Grace řekne, že ona neporouchala její auto při závodu, ale že to udělali se Stevie spolu. Grace je naštvaná a odmítá to Stevie odpustit.
Tayler se řekne Patrickovi, že můžou bydlet spolu na Killarney. Patrick tomu chce dát čas a přijde mu to brzo.
Ingrid se po celodenní práci na Killarney staví za Marcusem a řekne mu, že hlava jí povídá utíkej, ale srdce, tvrdí, že tenhle chlap je fajn. Marcus jí řekne, ať poslouchá srdce a políbí se.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Kam se schovat
 • Nowhere to Hide
 • 8. série, 4. epizoda (celkově 206. díl)
 • 9. října 2008
 • 3. listopadu 2008
 • 2008
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt1306575/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany