McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Stůj při mně

Moira v noci zjistí, že je na Drovers někdo cizí, bohužel se jí ho nepodaří chytnout. Ráno holky tvrdí, že to byla jenom vačice a nechají to být. Ovšem odpoledne jsou všechny překvapená, kdo tajemný neznámý je. Grace, která se stále nebaví se Stevie, dostane podezření, že svůj čin s autem provedla znova a nevěří jí, že to tak není. Stevie už je v koncích a už neví jak se omluvit, aby ji Grace odpustila.

Moira v noci uslyší nějaký šrum v domě a zjistí, že tam někdo byl. Ráno společně holky snídaj, ale Grace si vůbec nevšímá Stevie. Znova se omluví, ale Grace raději odejde.
Na Drovers měli přivézt stádo, ale soused Jim je přeplatil a prodejci mu ho prodali. S Drovers měli jenom ústní dohodu a tak se na ně vykašlali. Stevie tedy jede za Jimem, aby mu to řekla a věří, že jí stádo přenechá. Ovšem ten řekne, že smůla.
Moira jde domů a uslyší opět hluk, řekne jen, ať jí nechají být všechno si vezmou a odejdou. Když se otočí uvidí ovšem jenom malou holčičku. A tak jí zastaví, dá jí najíst a zeptá se jí, kdopak je. Lily řekne, že je tu s rodinou na prázdninách. Že byla na koni, spadla a kůň utekl a vrátil se domů. Holkám se to moc nezdá, ale nechají jí být. Lily zavolá tátovi, aby pro ní přijel.
Na Drovers přijede Jim a obviní Stevie, že jí nechal u svého náklaďáku, a že je teďka rozbitej a on si nemůže jet pro krávy. Grace řekne, že nemá důkaz a ať odjede. Ovšem potom řekne Stevie, že to udělala znova a že jí nevěří.
Holky odvezou Lily k hranicím pozemku a rozhodnou se počkat na jejího otce. Když přijede Tayler si všimne, jak je Lily šťastná, že je s ním a vzpomene si na její dětství. Moira se chce zeptat, ale oba nasednou rychle do auta a odjedou. Moira tedy s Tayler jedou za nimi. Tayler říká, že jim do toho nic není. Pak se jim ztratí z dohledu a jedou opět domů.
Moira doma v mrazáku najde malého panáčka Phila, kterého nechala zmrazit jako woodoo a to určitě způsobilo všechny jeho potíže. Rozhodne se mu omluvit, figurku mu vrátit a alespoň trochu něco napravit. Nakonec spolu mluví a Phil řekne, že mu moc chybí. I Moira řekne, že on jí taky chybí a políbí se.
Moira s Tayler jedou na místo, o kterém jim vyprávěla Lily a objeví jak tam u vody s otcem táboří. Ten právě odjíždí a nechává Lily samotnou. Holky se za ní rozjedou a Lily hned utíká, ovšem doženou jí a vezmou jí k sobě. Moira zavolá sociálku, ale to se Tayler nelíbí, tak vezme Lily a odveze jí opět na místo, kde stanovali. Mezitím přijede její otec na Drovers a chce zpátky Lily. Moira si všimne, že jsou holky pryč. Tayler mluví s Lily, a si přeje mít normální život a zase chodit do školy, ale kvůli taťkovi nemůže. Když za nimi na místo dojedou i Moira s otcem, Lily mu to všechno řekne. Táta ji odvětí, že si musí najít práci a pak to všechno půjde. Moiru napadne nápad, protože Jim shání nového pomocníka. Dopadne to dobře a Lily může zůstat s tátou. Tayler pak vypráví svůj příběh Moiře, že takhle to bylo přesně s ní a jejím tátou, a že jednoho dne taky zavolali sociálku a ona musela do dětského domova, kde se strašně bála. Proto nechtěla Lily udělat to samé.
Stevie je naštvaná, že jí Grace stále nevěří. Tak vezme Moiru i jí k Jimovi, ať se na jeho auto Moira podívá. Zjistí, že chyba byla v součástce, kterou Stevie poškodit nemohla. Grace omluví, ale hned odejde. Stevie jí řekne, že se jí nemůže vyhýbat. Je to její kamarádka a ona nechce skončit jejich přátelství. Grace nakonec řekne, že už se v lidech nevyzná. Když to zkusí, je to špatně. Už nemůže spoléhat na svůj úsudek. Stevie jí řekne, že je to jako u všech ostatních a nakonec se obejmou a usmíří.
Tayler zajede za Patrickem a řekne mu, že by si přála, aby byli rodina. Že chce mít pocit, že někam patří a že chce být s ním. Patrick jí řekne, ať se k němu nastěhuje. Tayler je nadšená.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Stůj při mně
 • Stand By Me
 • 8. série, 5. epizoda (celkově 207. díl)
 • 16. října 2008
 • 4. listopadu 2008
 • 2008
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt1309116/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany