McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Řeč těla

Probíhá soutěž farmářů a Becky si přeje moc vyhrát, aby mohla jít studovat na vysokou školu. Ovšem soutěží i Jake, který řekne Becky, že jí moc miluje a že pokud vyhraje odjede s ním pryč s Drovers bydlet na jeho farmu. Becky neví, jak se rozhodnout. Harry se Sandrou mají menší vztahovou krizi a její nekalé úmysly dopadnou i na Drovers.

Becky trénuje na závod farmářů a přijede Jake a řekne, že doufá, když vyhraje tak, že se jí zalíbí. Becky mu řekne, že jí nikdy neporazí. Výhra znamená stipendium na hospodářské vysoké škole a pohár.
Harry se k Sandře chová dost necitelně a Alex se jí směje. Sandra upozorní, jaký otec, takový syn – pomilovat a odkopnout. To Claire nedá. Alex radši uhýbá a řekne tedy, že s ní jednou spal.
Začíná soutěž farmářů. V počítání ovcí vyhrává Jake.
Tess jede s Nickem pro pohár do města. A vypráví o tom, jak si taky vždycky přála nějakej vyhrát. Nick jí řekne, že se třebas ještě dočká.
Další kolo je jízda na čas s koněm po vyznačené trase. V tom vyhrává a předhání Jakea. Jake řekne Becky, že pokud vyhraje on, přeje si, aby s ním odešla na jedno pronajaté místo, které si našel. Že jí moc miluje a že ona jediná tam chybí.
V umístění kůlu vyhrává opět Jake. A Becky se dostala na třetí místo. Je naštvaná na Jake, že jí těma řečma rozptýlil.
Na zpáteční cestě zase vypráví Nick, jak chtěl pohár za projev o rodeu, který měl v dětství, ale nevyhrál ho. Cestou prasknou pneumatiku a Tess položí pohár na auto. Nick jí začne vyprávět svůj projev. Nick mezitím vymění kolo a Tess unuděně vyslechne celou věc, řekne, že ještě, že ten projev nevyhrál. Odjedou pryč a Tess si nevšimne, že pohár spadl z auta a zůstal na cestě. Tess si pak na cestě uvědomí chybu a když se vrátí na místo najdou krabici a rozjetý pohár.
Becky jede zkontrolovat Harryho Herolda a uvidí tam Sandru, která u něj stojí. Zeptá se, co tam chce a ta odvětí, že se šla jenom podívat.
Nick poradí Alexovi, ať se prostě Claire omluví. Alex říká, že nic neprovedl, ale Nick řekne, že je to jedno. V tom přijde Sandra s pár pivy na návštěvu.
Claire mluví s Tess, a řekne, že Alex spal se Sandrou a co to pak vypovídá o ní. Tess řekne, že nemůže bazírovat na minulosti a že to má nechat být. Také se jí svěří, že jí chybí Dave.
Jake opět zajde za Becky a řekne, že se změnil a že neví, jak jí to má dokázat.
Becky jede zkontrolovat krále Herolda a zrovna tam načapá dva zloděje. Ty rychle ujedou a Becky pak najde kleštící nůžky.
Další den – další kolo závodu ve stříhání ovcí. Vyhraje Jake.
Alex se tedy omluví Claire a tu napadne, že to večer s Heroldem naplánovala Sandra, se kterou se Harry rozešel a ona se chce pomstít. Claire zajde za Sandrou a zeptá se jí, zda měla rušnou noc s Heroldem. Sandra řekne, že to nebylo ona, že byla s Alexem. Sandra řekne, ať si dává pozor na falešná obvinění.
Nick jede s Tess opět do města pro nový pohár.
Další kolo v jízdě na terénních motorkách. Jake u jedné disciplíny spadne a Becky zastaví a běží k němu.
Claire s Harrym jdou k Heroldovi a uvidí tam opět Sandru. Claire řekne Sandře, že to, že šla na Vilgul udělala jen kvůli alibi. Harry pak v soukromí řekne, že pokud to chtěla udělat na druhou stranu je to ukázka její vášně a že, se mu to moc líbí. Vrátí se k sobě.
Becky zajde za Claire a řekne jí o Jakově plánu a Claire se zeptá, zda ho miluje. A že pokud ano, na ničem jiném nezáleží.
Claire se na vyhlašování cen usmíří s Alexem. Nick zajde za Tess, že přivezl nový pohár, ale ten starý nikde nenašel. V tom ho Tess vytáhne a dá ho Nickovi s cedulkou: „Odměna za nejlepší způsob odvedení pozornosti od nemocnic.“ Nick jí moc poděkuje. Mezitím Harry vyhlásí vítěze Ruth Davisovou a oznámí, že udělil i cenu za sportovní chování pro Becky – která také vyhrála roční stipendium. Večer mluví Becky s Jakem a řekne mu, že na tu školu chce jít a Jake jí odvětí, že se tedy hodně najezdí za ní a začnou spolu žít.
Druhý den ráno Becky odjíždí a Jodi je moc smutná. Všichni se s ní vřele rozloučí a přejou jí moc štěstí do života. A tak je o jednu „ženu“ na Drovers méně.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Řeč těla
 • Body Language
 • 3. série, 26. epizoda (celkově 70. díl)
 • 1. října 2003
 • 28. května 2008
 • 2002
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0644989/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany