plakát seriálu

Melrose Place (2009)

(Melrose Place)

Názory uživatelů

MP 2009

Za prvé musím říct, že se vůbec nedivím, že stanice seriál zrušila. Už vůbec mi nepřijde zvláštní, že díl od dílu rapidně klesala sledovanost. Když jsem se seriálem začla, u prvních dílů jsem téměř usínala. I když teoreticky řečeno by náplň seriálu neměla být uspávající. Dívat se na starý známý apartmán, často hostující původní postavy i slibně vyhlížející děj, ve kterém se (v první polovině) řešila vražda Sydney.

V druhé polovině seriálu se na scéně objevila Amanda. Producenti se s ní snažili získat sledovanost, její dějová linie ale byla hodně slabá.

Absolutně nudné byly scény romantického párečku Jonah/Riley. Buď se strašně tulili, nebo se do krve hádali. Ani na jedno se nedalo dívat. Nejhorší byly ty psí oči, které oba tak bravurně zvládali, už nikdy více prosím!

Bezkonkurenčně nejlepší věcí v seriálu pro mě byla hudba, která doprovázela velké procento všech scén. Ať už se jednalo o klubové vypalováky, pomalé balady nebo takové písničky, které obsahově vyjadřovaly dění na obrazovce. Spoustu z nich jsem už měla v playlistu (Lady Gaga, Katy Perry, Black Eyed Peys atd.), ale pár jsem jich slyšela poprvé a dostaly mě. Nejvíc asi Sexy Bitch od Davida Guetty nebo Belle of the Boulevard od Dashboard Confessional.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

MP 2009

Tak toto nie. Už originál ma nezaujal a toto nemalo šancu. Umelinu cítiť na sto kilometrov

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé