plakát seriálu

menZone

(menZone)

Názory uživatelů

Rozporuplné

Na tento pořad mám rozporuplný náhled, sice se na něj podívám, i mě baví, jen kvalita docela kolísá, někdy jsou reportáže super, jindy je mi za ně až trapno.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Něco takového tu ještě nebylo... a snad ještě dlouho nebude

Bohužel. Ne.

Proč? Protože... to nejde.

Abych to uvedl na pravou míru. Tento pořad - nebo cokoli, co to je - rozhodně neuspokojuje mé požadavky. Kombinuje nějaký typ "magazínu pro muže" a pořadu Cvoci v akci. Což je samo o sobě dost pochybné.

Když se ohlédnu pár let nazpátek, běžela zde Sabotáž. Skvělý pořad s jednotným tématem, správně ulítlými moderátory, dobře se na to dívalo. MenZone takový není. Moderátoři jsou trapní, dost se ve své práci plácají, pořad se snaží šokovat obscénními tématy, které si hrají na rádoby pánská... je toho dost, co už se mi z principu příčí. Nemám rád tenhle bulvární přístup. Sabotáž dávala informace. MenZone... nedává téměř nic. MenZone si myslí, že je pro chlapy. Není. Je pro mache. Je pro lidi, co si myslí, že chlapi jsou. Sabotáž byla pro mladé, pro všechny. Každý si v ní něco našel. A zábava? Dala se, rozhodně to nebylo něco ve smyslu "teď jsem trapnej, teď se mi smějte".

Bohužel, jak jsem řekl na začátku, ne. Nedám kladné hodnocení, i kdyby mne ředitel Primy na kolenou prosil. Tento pořad si hodnocení nezaslouží. Prima má zajímavou taktiku, buď vysílá věci, které jsou 80 % a víc, anebo nasadí ultimátně odpadní pořady 0-10 %. Asi si ještě nevyprofilovali na koho cílí nebo nezačali pořádně vydělávat.

Takže lidi... bohužel.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Asi jsem od toho čekal moc

Když jsem se dozvěděl že budou něco takového dávat, dost jsem se těšil, pak jsem to viděl a chtěl jsem jsem pomalu oslepnout. Výběr moderátorů se jim absolutně nepoved (nesympatickej slizoun a tuctouvej nemastňák-neslaňák a taky nesympatickej)

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nic takového tu jěště nebylo...

Musí se nechat, že takový pořad tu ještě nebyl. Hodně se mi libí, že kluci zkouší různé věci, tím jsou tedy některé reportáže i zajímavé. Ale nějaké jsou naprosté propadáky (př. Reportáž z Matějské). Právě tyto „trapné“ reportáže pořadu ubírají dost na kvalitě. Osobně vidím jako velké +, že moderátory se stali kluci z ulice a nemoderují to známé osobnosti.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí