Městečko Eastwick

Městečko Eastwick (Eastwick) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
ragelly

26. června 2010

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Eastwick

Trochu zklamání. Na Eastwick jsem se těšila od doby, kdy jsem se o tomto seriálu dozvěděla, po 13 episodách ale nejsem stoprocentním fanouškem. Přitom nevím, co tu nefunguje. Eastwick má totiž všechno, co u seriálu vyžaduju. Přišlo mi, že se setkávají Charmed s Lipstick Jungle ve Stars Hollow. Tři dívky se speciálními schopnostmi nenápadně připomínají sestry Hallywellovy. Nejsou ale jen tak nějaké puťky, občas se jim podaří krásně se namalovat a obléctk stejně jako Victory, Nico a Wendy v Lipstick Jungle. Jistě, k tomuto dojmu výrazně přispívá účast mé oblíbené Lindsay Price v obou seriálech. Gilmore Girls ze seriálu cítím díky městečku Eastwick, seriál se totiž natáčel ve stejných ateliérech, Eastwick je bývalé Stars Hollow. Ještě jeden seriál mi při sledování Eastwicku přišel na mysl. Sex ve městě. Postava Darryla Van Horna mi hodně připomíná Biga, hned od první scény, ve které se objevil, a i ve všech následujích. Prostě Easwick je složený ze všeho dobrého, co americké televizní stanice vyplodily. I přes to mu něco chybí, proto nesmutním nad faktem, že byl seriál po 13 dílech ukončen. Na odreagování je ale výborný, především pokud se vám líbí výše zmíněné seriály.

Avatar uživatele
margax

2. srpna 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zklamání

pro mě rozhodně zklamání. Seriál mě ničím nezaujal, ačkoli měl splnit všechna má očekávání (téma, obsazení, nastínění). Možná tak první dva díly a víc se nedalo.

Avatar uživatele
Shortyna

30. května 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Čarodejnice

Predlohou pre vznik tohto seriálu bol román Johna Updika – Čarodejnice z Eastwicku a nepochybne aj rovnomenný film z roku 1987 v hlavnej úlohe s Jackom Nicholsonom.

Príjemná oddychovka so sympatickým obsadením a s množstvom potenciálu, ktorá bohužiaľ skončila uprostred príbehu s naznačením pokračovania.
Jediné, čo môžem vytknúť, je "dobrý diabol", ktorý bol skôr playboyom. Ale možno by sa jeho temná stránka ukázala neskôr...

Avatar uživatele
Roza Ufoun Nekolová

21. ledna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jsem zklamaná

Seriál mě moc nechytl myslím, že existuje tolik hezkých seriálu, ale tenhle k nim podle mě nepatří. Koukám na tento seriál jen, protože c EASTWICKU hraje Ashley Benson !