Midnight, Texas

Midnight, Texas (Midnight, Texas) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Pajky

26. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Supernatural v městečku Midnight

Od Midnight, Texas jsem očekával, že by mohl nabídnout něco ve stylu True Blood s trochou Supernatural. Což mi na první poslech nezní úplně špatně, takže to stálo za vyzkoušení.

Začnu obsazením, které se rozhodně nedá označit jako okoukané. Přesto však nabízí několik povědomých seriálových herců.

Příběh taky není úplně špatnej. Hlavní hrdina přichází do městečka, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá. A postupně se dozvídá, že v dalším osudu městečka by měl sehrát klíčovou roli.

Škoda je závěru, který mi přišel takový nedotažený a vcelku nijaký. Pokud by byla další série, tak bych se nezlobil, protože takových seriálů moc není. Pokud nebude, tak na Midnight, Texas nebudu vzpomínat ve zlém, protože dokázal zabavit a koukalo se na něj dobře.

Avatar uživatele
cihlinkaa

29. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Další True Blood se nekonalo

Nečekala jsem (a ani bych vlastně nechtěla) stejný seriál jako je True Blood, ale doufala jsem v něco stylově podobného - že to bude mít šmrnc, kvalitní zpracování, že to bude odlišné od průměrné seriálové produkce.

Bohužel pro mě Midnight toto nesplnil. Seriál je takový těžkopádný, lehce předvídatelný, pro mě úplně selhal v postavách - všichni jsou hodní a kladní a mají se rádi a pronáší věty o lásce a vám je to víceméně fuk...

Dějová linka nebyla úplně špatná, vyvrcholení také ne, ale celkově to bylo nemastné neslané. Ještě, že má seriál jen 10 dílů, kolem 7 jsme zvažovala, jestli ho dokoukat, ale nakonec jsem se rozhodla, že to zvládnu. A konec mi naštěstí trochu spravil náladu.

Avatar uživatele
tanicka.laz

16. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Boredom in Texas

Pro mě seriálové zklamání roku. Jako fanoušek True Blood jsem měla možná zbytečně nadměrná očekávání, proto bude moje hodnocení přísnější. Většina postav mi přišla naprosto otravná a nesympatická (nejvíc Fiji), i když musím uznat jejich zajímavou různorodost, jsou vykresleny zbytečně ploše a jako moc velcí klaďasové. Pofiderní krimi zápletka v každém díle je vám jasná už v půlce, konec ničím nepřekvapí. Celková myšlenka seriálu je fajn (scény s duchy byly nejlepší), ale bere se zbytečně vážně a chybí mu humour a ironie jako v True Blood a Supernatural A celkově tomu chybí něco, co by vás donutilo se dívat dál, já jsem to vzdala u předpoledního dílu, což se mi ještě nestalo. Prostě mě to tak nudilo, že jsem se nedonutila to dokoukat.

Avatar uživatele
Varda

19. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Výborné urban fantasy

K seriálu jsem přistupovala dost nezaujatě - synopse zněla dobře, v Novince pod lupou byl hodnocen slušně, tak jsem si řekla, že to taky zkusím. A dobrá volba! Proletěla jsem první sérií během týdne, a to jsem ještě musela čekat na poslední díl.

Mytologie světa je podána nenuceně, příběh má docela hlavu a patu, většina postav a jejich hereckých představitelů mi byla velmi sympatická (zvláště François Arnaud). Dokonce se mi i líbily komičtější scénky - zvláště duch babičky v karavanu a její komentáře mi vždycky zvedly náladu.

Co je potřeba vyzvednout je kvalita CGI a masek všech tvorů i netvorů, to v televizní produkci není úplně běžné.

Abych jen nechválila, romantický vztah dvou hlavních postav mi přišel poněkud nucený, a herecký výkon Dylana Bruce mi nesedl.

Závěr série mi přišel poněkud antiklimatický. Ještě jsem se nerozhodla, jestli to je plus nebo mínus.

Avatar uživatele
IZFNP

17. února 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Guilty pleasure, no nie pre každého

Prvá séria ma vcelku bavila, k postavám som si síce dlhšie musela hľadať cestu, ale napokon si ma Midnight získal. Napriek tomu, že tu bolo viac hluchých miest, sa mi páčila tá brakovosť, ktorá bola úsmevná, ale taktiež zábavná. 55%

Príjemným prekvapením pre mňa bola séria druhá, ktorú som si užila ešte viac - partička z Midnight do toho ide naplno a mne prirástla k srdcu nielen postavami, ale i mytológiou. Oddychovka, ktorá síce nevyniká v ničom z toho, čo robí, ale zase si našla svoj štýl a dokáže byť zábavná i prekvapivo žánrová. Je to taký trošku gýč, ale s tým som stotožnená :D Je škoda, že seriál končí. Pár sezón by to ešte znieslo, raz ročne by som si na tých pár dielov čas rada našla. 70%

Avatar uživatele
peta2q

23. května 2018

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Midnight, Texas

K seriálu ma prilákal herec Francois Arnaud, inak by ma dosť pravdepodobne minul. Hlavný hrdina prichádza do mestečka Midnight, kde sú všetci nejakým spôsobom "iní" a sled udalostí sa rozhýbe.
Väčšina hercov mi bola sympatická, rovnako ako línia príbehu a jeho uveriteľnosť.
Taká fajn oddychovka :)