Minority Report

Minority Report (Minority Report) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Triiciiie

16. října 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Slabší Almost Human

A ne o málo. O unylosti příběhu napovídá už to, že pilot jsem viděla asi týden zpátky ale ani za nic si nemůžu vzpomenout na jméno jediné postavy, nebo solidní scénky. kromě toho faux pas s fotkou. Zato si moc dobře pamatuju ten "uletělymivčely" výraz toho trdla, co hraje hlavní roli. Chtěla jsem alespoň pochválit futuristickou atmosféru, ale pak jsem si vzpomněla na to mediální zařízení?, které bylo použito ke komunikaci s tou blonďatou slečnou a neustálé přesouvání různých obrázků a dokumentu z jedné plochy na druhou, prostě jenom proto že můžou, takže asi ani to nebude. Shrnuto a podtrženo, seriál zklamal a ve sledování pokračovat nebudu.

Avatar uživatele
Zdeny

12. června 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Přesně jak přísloví...

jednou a dost.....nic moc, jeden díl a možná někdy.Nechytlo, nenadchlo.Takže asi u mne už néé.Ale snaha se cení.U mne tedy za ..

Avatar uživatele
assbest

10. října 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu...

jsem mel spatnej pocit pouze z Megan Good ktera me opravdu nesedla a diky ni jsem serial odepsal, zbytek na me az tak negativne nepusobil.
Asi bych vydrzel zkouknout celou, pripadne i zkracenou, serii...bohuzel ji nevymenili a i kdyz duvody spatnych ratingu bude kazdy hledat jinde, u me je to vykon Megan.

EDIT1: obratim o 180°, po druhem dilu beru Megan na milost (a taky jsem si nasel par jejich fotek na netu :)), takze kdyz smaznu Megan jako negativum po prvnim dilu, vychazi me vcelku pozitivni dojem, skoda ze to asi brzy skonci.

EDIT2: S01E03 i s "Dr.Zelenkou" :)

Nicmene pridavam 10% a i kdyz bych ukonceni prezil, myslim ze zhavejsich kandidatu je vic.

Avatar uživatele
eliska krejci

1. října 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prozatím se zdržím hodnocení

Jen bych chtěla podotknout, že původní pilot ( najdete pod Minority Report s01e00 ) byl mnohem lepší. Potom přetočili posledních deset minut a príběh se tak stal více plitký a poněkud přehnaný. Např.z Dashova dvojčete Arthura, hodného a uneseného bratra potřebujícího pomoc, udělali vypočítavého a sobeckého lišáka.

Avatar uživatele
hlupec

27. září 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu

Hodnotím po pilotu, protože dál koukat zřejmě nebudu. Je to takové nemastné, neslané - herci, postavy, příběh, tajemství, zpracování ... prostě nic zajímavého. Na druhou stranu to není úplně blbé :) Je to trochu jako Almost Human bez humoru (až na jednu či dvě světlé výjimky). Dvěma slovy: neurazí, nenadchne. Alespoň mě ne ;)