plakát seriálu

Mistr amatér

(Master of None)

Názory uživatelů

Modern romance

Předtím než jsem se pustil do seriálu, kterému vládne Aziz Ansari, tak jsem si udolal i knížku Modern Romance, kterou Aziz zpravoval ve spolupráci s odborníky na vztahy. A jeho podání audioknihy je brilantní. A proč jsem tím začal? Protože je jasně vidět vliv této knížky na seriál, který nabízí hlavně zamyšlení nad vztahy. Od hledání té pravé k ujišťování, že je to ta pravá. A když se cestou navíc pobavíte osobitým humorem, který Aziz nabízí, tak jedině dobře. Je to zvláštní seriál, který dokáže být vtipný, vážný, upřímný i milý. Určitě to však není zábava pro davy lidí.

Na druhou sérii Master of None jsem se těšil a Aziz Ansari mě nezklamal. Příběh začíná v malebném italském městečku, kde se Dev seznámí s Francescou, krásnou, ale zadanou. A pak sledujeme, jak se příběh vyvíjí. Bavilo mě to, protože celý příběh Master of None je takový milý a ze života.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Prostě Tom Haverford v New Yorku

První epizoda mě pobavila nicméně jsem si říkala, že trochu postrádá příběh. To mi vlastně vydrželo až do konce.
ALE! Možná to byl záměr? Je to o muži co neví co se životem. On ten příběh hledá. V tom případě potlesk.
Nicméně seriál určitě stojí za shlédnutí. Pokud jste měli rádi Parks and Rec určitě si užijete Azizův humor, který se vůbec nezměnil. Akorát k němu přibyla jakási "randomness". Humor je svižný a roztomilý.
Dávám proto 80% a doufám, že se dočkáme další série.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk