Plakát

Mixology

Jeden bar. Jedna noc. Deset svobodných lidí. Vítejte v Mixu, luxusním baru na Manhattanu. Čerstvě nezadaný Tom, kterého odkopla snoubenka, nebyl ve společnosti již více než deset let. Jeho nejlepší přátelé, sexy sebevědomý Cal a neskutečně rychle kecající Bruce se Toma snaží hodit zpět do... [více]

2014 | USA | 22 minut | ABC | Komedie / Sitcom | 13 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná

1×13 – Closing Time

(premiéra 21. 5. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu

Mixology – O čem to je

Jeden bar. Jedna noc. Deset svobodných lidí. Vítejte v Mixu, luxusním baru na Manhattanu. Čerstvě nezadaný Tom, kterého odkopla snoubenka, nebyl ve společnosti již více než deset let. Jeho nejlepší přátelé, sexy sebevědomý Cal a neskutečně rychle kecající Bruce se Toma snaží hodit zpět do světa randění, ať už se mu to líbí nebo ne.

Prvním protějškem Toma je Maya, právnička, která je stejně krásná, jako drsná. Netrvá dlouho a Tomovi tečou slzy. A pak to jde od desíti k pěti. Mayina zasnoubená kamarádka Liv, agresivní svobodná máma Jessica, její mladší naivní sestra Janey, servírka Kacey, záhadný barman Dominic a neúspěšný internetový podnikatel Ron, který je opilý a prožívá nejhorší noc svého života.

Každá epizoda ukáže dvě postavy, které se poprvé setkají. V pilotu je to Tom s Mayou, ale během celé série, která bude ukazovat stále jednu noc, se pět hlavních kluků setká s pěti hlavními dívkami.

Najdou lásku? Najdou teplou postel? Nebo snad skončí se studeným drinkem, který jim stéká z obličeje?

Trailer
Dominic
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

2014

První vysílání

26. února 2014

Ukončení seriálu

21. května 2014

Tagy

randění, bar, singles, Manhattan, vypravěč, zrušená svatba, flashbacky, zrušeno po první sérii, Britové, přátelé

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související