plakát seriálu

Monty Pythonův létající cirkus

(Monty Python's Flying Circus)

Názory uživatelů

And now for something completely different...

Legendární britský televizní pořad, neztrácí své kouzlo ani desetiletí od svého vzniku. Tito pánové si dovolili v 70. letech přijít do BBC s něčím tak šíleným, že to nemohlo skončit jinak než kultem. Dokázali se trefovat přímo do problémů, kritizovat a dělat si srandu s věcí, které byly do té doby tabu. Namátkou třeba závod degenerované britské aristokracie, ministerstvo švihlé chůze nebo scénka s papouškem v obchodě.

Pro milovníky britského humoru je to povinnost a Vám ostatním tento klenot doporučuji.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Monty

Humor Monty Pythonů si buď zamilujete a nebo vám jejich humor nesedne a budete ho nesnášet.Já naštěstí patřím do té první kategorie.Je zajímavé,že mě dokáža natolik pabavit seriál,který je téměř padesát let starý a já se bez přestávky směju a směju.Jsou to skvělé skeče,které doporučuji ke shlédnutí.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

And now something...

Přiznávám, že v některých případech vnímám humor a realitu Monty Pythonů spíše pocitově, než že bych věděla v čem ten vtip přesně tkví. Ale podle mě v tom je kouzlo pro fanoušky tohoto útvaru. Nemůžete všechno chápat všemu rozumět, stačí jen když je necháte aby vás přesvědčili, že když si je pustíte do života určitě budete litovat. A taky že ano.Je zvláštní zjištění, že jsou mi britové jako lidé cizí, ale jejich humor vážně beru. Od Trpaslíka přes Pythony k Adamsovi. A Právě MP jsou pro mě vrcholem toho všeho. Nezbývá než dodat: "Španělskou inkvizici nikdo nečekal."

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Monty Pythoni

Když jsem to viděla poprvé, říkala jsem si: „Pane Bože, co to je?“ a připadalo mi to spíše trapné, než směšné. Jenže to byla tak jedna scéna, kdy jsem pořádně nepochopila o co jde a netušila jsem, že seriál stvořili mistři svého řemesla. Mám z tohoto seriálu spoustu oblíbených scén, bohužel znám jen poslední řadu, protože jsem ty dřívější nějak zaspala, ale i tak je pro mě Monty Python jeden z nejlepších britských děl vůbec.

90 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

And now..

Není co k tomu dodat. Prostě parádní britský humor u kterého se nasmějete od začátku do konce. Skvělé skeče, hlášky a podobně. Vřele doporučuji.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

...the Monty Python´s Flying Circus!

Naprosto geniální bezpointovky - ovšem člověk pro ně musí mít smysl, jinak je to o ničem.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vtip zabiják

Nejkultovnější kult, nezastavitelná salva geniálních skečů a nezapomenutelných hlášek. Tahle skupinka pánů bude žít navždy.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk