plakát seriálu

Myšlenky zločince: Chování podezřelých

(Criminal Minds: Suspect Behavior)

Názory uživatelů

Criminal minds: Suspect Behavior

Criminal minds: Suspect Behavior je pokus o spin-off, který zřejmě moc nevyšel. Seriál nepřináší nic nového, je to obyčejná kriminálka, kde navíc už v polovině každého dílu víme, kdo je zločinec. Záměrně nechci srovnávat s původními Criminal minds, protože tohle by podle mě vůbec neobstálo.
Výběr herců je hodně špatný. Ačkoliv je Forest Whitaker oscarový herec, tady se pořád tváří stejně útrpně. A ostatní herci tomu taky moc nepřidávají. Vyloženě mi vadí ta blonďatá holka, která má v každém díle ty nejupnutější džíny, co asi v kostymérně našli:-) Žádnému z nich jejich roli nevěřím, navíc mezi nimi nefunguje ani chemie. Whitaker pořád pobíhá a profiluje jak pominutý a ostatní jsou tam, alespoň v počátečních dílech, asi jenom na ozdobu.
Samotné příběhy nejsou úplně špatné, ale nelíbí se mi způsob, jakým agenti profilují podezřelého. Sice na začátku každého dílu říkají, že Red-cells je speciální tým a používá netradiční metody, ale co je na těchto agentech tak speciálního a který tým FBI má základnu v tělocvičně?
V seriálu mi také chybí nějaká hlavní dějová linka, která by dokázala lépe udržet divákovu pozornost a propojit jednotlivé epizody. Criminal minds: Suspect Behavior je v tomto ohledu podobné CSI – v každém díle je nějaký případ, který se za čtyřicet pět minut vyřeší. Seriál byl po pouhých 13 epizodách ukončen a podle mě se není čemu divit.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Spin-off se asi nepovedl ...

Seriál Criminal Minds se mi moc líbí a mám ho hodně ráda. Tak jsem si říkala, že Criminal Minds: Suspect Behavior se mi budou líbit taky. Jenže, ... jsou tu jen nové tváře, nové případy, ale jinak:
- Šéfa týmu hravě přehrávají jeho kolegové. Sam Cooper na mě rozhodně nepůsobí dojmem špičkového agenta.
- Mít kancelář uprostřed barabizny a navíc napůl v tělocvičně, kam může každý, je také hodně podivné.
- Je to přeci červená buňka FBI, což je údajně ten nejlepší tým a on se skládá z motorkáře, bývalého vězně, dvou žen nejasné minulosti a postavení v týmu a špičkového snipera, který je najednou odborník na chování lidí?
- Seriál se ani nesnaží věnovat rovnoměrně hlavním postavám. Nejvíce víme asi o agentu Rawsonovi a možná i Simmsovi a to je tak vše.
- Případy se hodně nápadně podobají 13 případům z původních Criminal Minds. Celkově to je naprosté vykrádání původních Criminal Minds!

A mohla bych takto pokračovat dál, ale nebudu.
Za sebe říkám, že jsem se ráda podívala na všech 13 dílů, ale jednou a víckrát už nikdy.

Postavy agentů Rawsona a Simmse se mi moc líbily, a kdyby se nějak připojily k původním Criminal Minds, budu jen ráda.

Seriál Criminal Minds: Suspect Behavior asi ví, proč byl po 13 epizodách ukončen.
I když musím dodat, že byl (dle mého názoru)ukončen zrovna v tu chvíli, kdy se tu začalo rýsovat konečně něco zajímavého.
A ještě ke všemu je obzvlášť trestuhodné, že je seriál ukončen dílem "To be continue ...". To je opravdu postavené na hlavu.
Co k tomu dodat? ... Postavu Sama Coopera seriál vylíčil tak dokonale, že ho v posledním díle scénáristé postavili do takové role, že nevěděli, jak z toho vybruslit.

Čistě za sympatie k obou již výše zmíněným agentům a asi trojici opravdu hodně zajímavých dílů dávám 50%.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Absolutní propadák..

Opět spin-off, který je jen lacině okopírován. Stejně jako u eriálu NCIS L.A. mi toto přijde jako totální zpatlanina. Původní Criminal Minds jsou naprosto úžasné. Ale Chování podezřelých.. to už jim nebaštím..

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé