Myšlenky zločince

Myšlenky zločince (Criminal Minds) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Narážky na jiné seriály

Star Trek

Derek Morgan se posmívá Dr. Spenceru Reidovi, že ponocoval u Star Treku.

Star Trek

Penelope: Prokletá jako Emily Bronteová, prokletá jako Shakespeare, jako praporčík v červeném triku ve Star Treku. (Like Emily Bronte doomed. Like Shakespeare doomed. Like red-shirted ensign in Star Trek doomed.)

Doctor Who

Agentka Ashley Seaverová se ptá Dr. Reida na děj jedné z epizod Doctora Who, bohužel si seriál plete se seriálem Skvělé dobrodružství Billa a Teda. Dr. Reid ji následně začne opravovat a vysvětlovat jí rozdíly mezi těmito dvěma seriály.
Vložila: Paxl

Pán času

Penelope Garciová (Kirsten Vangsness) řekla při video konferenci kde tým informuje co zjistila: Lidi našla jsem něco divnějšího, než je policejní budka cestující časem.
Vložil: plne

Pán času

Když se Reid probouzí po operaci v nemocnici, přinese mu Garciová postavičky dvou Doctorů a dvou Daleků. Blakeová se zmiňuje, že Pán času Reidovi vždycky zlepší náladu.
Vložila: happy

Narážky na Myšlenky zločince v jiných seriálech

Bunheads

Ginny: Sleduje jen pořady, co mají v názvu zločin. Myšlenky zločince, Kriminálka Las Vegas.

Anger Management

Jennifer vyjmenovává kriminální seriály, na které se dívala, mezi nimi je i Myšlenky zločince (Criminal Minds).
V epizodě: S00E00 -
Vložil: lukascoolarik

Greek

Když se holky ze ZBZ baví, kam schovají desky s důkazním materiálem, Laura na Ashleighin návrh dát je do šatny odpoví, že pokud policie získá povolení k domovní prohlídce, najde je a že se Ashleigh nedívá na Myšlenky zločince.

Děda se závazky

Jimmy říká Saře, že je jako drsňačka z Myšlenek zločince. (Saru hraje Paget Brewster, která v Myšlenkách zločince ztvárnila jednu z hlavních rolí.)
Vložila: Gabik.029

Lip Sync Battle

LL Cool J několikrát zmíní v souvislosti s Aishou tento seriál.

Strong Woman Do Bong Soon

Když se In Gook Doo doslechne, že sledování starého korejského krimiseriálu Chief Inspector pomáhá v řešení případů, namítá, že tento seriál by byl mnohem lepší volbou.