plakát seriálu

Na parket!

(Shake It Up!)

Názory uživatelů

To snad ne

Někdy až zhrůzou pozoruji jak jde čím dál tim níž kvalita sitcomů na disney channel no oni to spíš nejsou sitcomy ale spíš shitcomy. Ale tady to už opravdu tvůrci přehnaly nejenže scénář musel vymejšlet nějaký retardovaná člověk ale taky kvalita humoru je na opravu nízké ůrovni takže se tu vyskytne : prdění,zvracení zase prdění debilní keci a ohrané vtipy. Tohle snad žádnej člověk nemá zapotřebí. A opravdu nechápu jak to v Americe může mít ůspěch. Je to hrůza. Fakt odpad !

0 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Rocky & Cece

I když je tento seriál od Disney, tak se tak nejeví. Je plný vtipných a tanečních scén, které určitě stojí za to, protože děvčata tančit opravdu umí.
Rocky je chytrá a "ta zodpovědná", která musí Cece většinu času klidnit. Je spíše stydlivá, ale na parketu to umí opravdu rozpálit.
Zaato Cece, to je živel. Dokáže se rozpoutat kdekoli a na všem najít to nejlepší. Je to ona kdo má ty bláznivé nápady.
Tenhle seriál hodnotím 99%, takže zaokrouhleno je sto. Není divu, že má Shake It Up! v Americe takový úspěch.

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Další nekonečná disneyovka bez pointy

Na parket (Shake it up) je zase další tipycký sitcom, který má pobavit děti do 12 let (teda alespoň podle mě). Na parket je sice bezvýznamný sitcom bez pointy a příběhu, ale nějaké ty v tipné scénky a hlášky tam přece jenom jsou. Je to sitcom od disneyho, který má jenom vydělat peníze a bohužel se to daří, takže se nesmíme divit, že to není nějaká velká pecka.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Shake it down!

Opravdu nechápu,co na tom kdo může vidět. Dvě děti,které chtějí prorazit jako tanečnice,no prostě typický sen spousty holek. Humor mě neoslovil,nemá to ani nijak zajímavý děj a po shlédnutí dvou videí,kde tančily,dávám 10% protože dokonce ani taneční kreace mě vůbec neuchvátily...

10 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Rocky a Cece a spousty zábavy

Serial mi osobně nepřijde španý,spíš na opak. Líbí se mi dvojka v podání Rocky a Cece. Myslim si že obsazenství Rocky a Cece je dobré. Zdá se mi jen trochu zbytečné tolik vedlejších postav jako je například Djus s Ty,který se tam ani tak neobjevujou. A když ano tak ne moc důležitý. Líbí se mi tanec a tak. Hold chytrá Rocky a její protiklad Cece jsou bezva. I dobré hlášky a scénky.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí