Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 10

Kenny přijde na to, že ho Vida podvádí. Je na dně, udělá scénu na hřišti a skončí v týmu. Stevie má první přítelkyni v životě. Kenny a Stevie se vydávají najít Eduarda Sancheze.

Kenny má opět vše - nejhezčí holku, nejlepší obleky, chodí do luxusních restaurací, jezdí na vodním skútru, má kvalitní matroš a tunu sexu..

Trenér Kennymu ukazuje zeď slávy - mexičtí baseballisté, kteří se dostali do Ameriky. Říká mu příběh jednoho z nich, který si kariéru zničil párty, alkoholem a holkama.

V baru Vida zpívá Kennymu písničku. Stevie plánuje obnovení případu Eduarda Sancheze, ale Kenny odmítá. Stevie mu říká, že ho našel a Kenny je zvědavý.

Maria jde Steviemu vyměnit obvaz. Místo aby pak odešla ale zamkne dveře a mají sex.

Kenny vezme Vidu k Cisnerosovi do vily. Vida je ohromená a flirtuje s Cisnerosem před Kennym. Zkouší novou písničku o tom, jak chce být sama a nezávislá, Kennymu se samozřejmě vůbec nelíbí.

Kenny na další zápas přijede na vozíku taženém oslem. Trenér je naštvaný, pořadatelé vyhodí Kennyho ze hřiště.

Vida nahrává v Cisnerosově studiu písničku, kterou mu dříve zpívala. Cisneros ji zmixuje a s Vidou jsou spokojený, Kenny chce ale změny. Rozhodne se do songu vmíchat svůj rap.

Večer se Kenny chystá na zápas, ale zjistí, že není na rozpisu hlásů. Pohádá se s trenérem a se zdviženým prostředníčkem odchází pryč.

Kenny je večer s Tonym. Ten mu řekne, že jeho máma chodí každý večer ven, i včera, že byla ve studiu. Rozjedou se tam a Kenny najdou ji s Cisnerosem při činu. Kenny je zamčen v nahrávací místnosti a rozmlátí mu studio.

Kenny přijde domů, kde najde Stevieho a Mariu "při činu". Kenny ji vyhodí a sobecky donutí Stevieho, aby se s ní rozešel.

Kenny se zkouří a opije, jde na zápas, prostřelí fotbalový míč a sekne s týmem.

Stevie přijde za Kennym s tím, že našel Eduarda. Kenny ukradne Cisnerosovo auto a se Steviem se ho vydávají najít. Když k němu přijedou, Eduardo a Kenny se pozdraví: Ahoj Kenny. Ahoj tati.

HUDBA V EPIZODĚ

Danny Boy (Los Rebeldes Del Rock)

Scéna Stevieho a Marii.

Seoul (Amiina)

Žárlivý Kenny přemlouvá Steviea.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly