plakát seriálu

Nahoru a dolů

(Eastbound & Down)

Epizoda 2×04 – Chapter 10
90 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kenny přijde na to, že ho Vida podvádí. Je na dně, udělá scénu na hřišti a skončí v týmu. Stevie má první přítelkyni v životě. Kenny a Stevie se vydávají najít Eduarda Sancheze.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kenny má opět vše - nejhezčí holku, nejlepší obleky, chodí do luxusních restaurací, jezdí na vodním skútru, má kvalitní matroš a tunu sexu..

Trenér Kennymu ukazuje zeď slávy - mexičtí baseballisté, kteří se dostali do Ameriky. Říká mu příběh jednoho z nich, který si kariéru zničil párty, alkoholem a holkama.

V baru Vida zpívá Kennymu písničku. Stevie plánuje obnovení případu Eduarda Sancheze, ale Kenny odmítá. Stevie mu říká, že ho našel a Kenny je zvědavý.

Maria jde Steviemu vyměnit obvaz. Místo aby pak odešla ale zamkne dveře a mají sex.

Kenny vezme Vidu k Cisnerosovi do vily. Vida je ohromená a flirtuje s Cisnerosem před Kennym. Zkouší novou písničku o tom, jak chce být sama a nezávislá, Kennymu se samozřejmě vůbec nelíbí.

Kenny na další zápas přijede na vozíku taženém oslem. Trenér je naštvaný, pořadatelé vyhodí Kennyho ze hřiště.

Vida nahrává v Cisnerosově studiu písničku, kterou mu dříve zpívala. Cisneros ji zmixuje a s Vidou jsou spokojený, Kenny chce ale změny. Rozhodne se do songu vmíchat svůj rap.

Večer se Kenny chystá na zápas, ale zjistí, že není na rozpisu hlásů. Pohádá se s trenérem a se zdviženým prostředníčkem odchází pryč.

Kenny je večer s Tonym. Ten mu řekne, že jeho máma chodí každý večer ven, i včera, že byla ve studiu. Rozjedou se tam a Kenny najdou ji s Cisnerosem při činu. Kenny je zamčen v nahrávací místnosti a rozmlátí mu studio.

Kenny přijde domů, kde najde Stevieho a Mariu "při činu". Kenny ji vyhodí a sobecky donutí Stevieho, aby se s ní rozešel.

Kenny se zkouří a opije, jde na zápas, prostřelí fotbalový míč a sekne s týmem.

Stevie přijde za Kennym s tím, že našel Eduarda. Kenny ukradne Cisnerosovo auto a se Steviem se ho vydávají najít. Když k němu přijedou, Eduardo a Kenny se pozdraví: Ahoj Kenny. Ahoj tati.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Danny Boy (Los Rebeldes Del Rock)

Scéna Stevieho a Marii.

Seoul (Amiina)

Žárlivý Kenny přemlouvá Steviea.
Hlavní postavy
Kenny Powers
Stevie Janowski
Vedlejší postavy
Roger Hernandez
Mr. Cisneros
Eduardo Sanchez
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter 10
Původní názevChapter 10
Rok natočení2010
Premiéra17. října 2010
Česká premiéra10. září 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka28 minut
Autoři profilu epizody