Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 11

Kenny se zbližuje s taťkou, ale čeká ho studená sprcha. Stevie Kennymu přizná obrovskou lež, kterou mu v Mexiku řekl. Pravda Kennymu změní život.

Kenny s taťkou po pozdravu prohodí pár urážek a navzájem se před sebou vytahují. Kenny představí Stevieho jako svého asistenta a chlubí se s ním, protože taťka žádného nemá. Eduardo mu pak představí svou manželku a Kennyho bráchu.

Stevie si tajně volá s Marií. Kenny vyjde ven, protože potřebuje přestávku. Stevie zakryje telefon.

Zpátky v domě si Kenny promluví s bráchou Casperem. Vyhrožuje mu, že mu nikdo nebude stát v cestě ve sblížení se s otcem. Casper vypadá, že ho vůbec nevnímá.

Celá rodinka se jede projet na čtyřkolkách. V hospodě Eduardovi Kenny přizná pravdu, že se mu nedaří, že si April vzala někoho jiného a že ukradl auto. Ed mu říká, že musí věřit svým pocitům a že si má dělat, co chce.

Ed nemá v domě žádné místo, takže Kenny a Stevie musí spát venku ve spacáku. V noci jde Kenny ke Casperovi do pokoje a počůrá mu klávesnici od počítače.

Stevie přizná Kennymu, že mu lhal, že se April a Terrence nevzali. Kenny mu dá pěstí. Stevie mu říká, že ji stále může získat zpátky, Kenny ale říká, že už to skončilo.

Kenny řekne tátovi, že ho miluje a chce u něj zůstat na dýl. Ed ale nevypadá moc spokojeně. Za chvíli přijede policie a Eduardo ukáže na Kennyho a Stevieho. Pak chce odměnu za dopadení uprchlíků, ale nedostane nic.

Edova žena Soledad dostane Kennyho z vězení a nabídne se mu. Kenny se v autě pohádá s Eduardem, opět vůz krade a odjíždí. Po cestě volá April a na záznamník jí řekne, že si pro ni jede.

HUDBA V EPIZODĚ

I Heard it Through the Grape Vine (The Slits)

Kenny a jeho domov.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly