plakát seriálu

Nahoru a dolů

(Eastbound & Down)

Epizoda 2×05 – Chapter 11
91 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kenny se zbližuje s taťkou, ale čeká ho studená sprcha. Stevie Kennymu přizná obrovskou lež, kterou mu v Mexiku řekl. Pravda Kennymu změní život.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kenny s taťkou po pozdravu prohodí pár urážek a navzájem se před sebou vytahují. Kenny představí Stevieho jako svého asistenta a chlubí se s ním, protože taťka žádného nemá. Eduardo mu pak představí svou manželku a Kennyho bráchu.

Stevie si tajně volá s Marií. Kenny vyjde ven, protože potřebuje přestávku. Stevie zakryje telefon.

Zpátky v domě si Kenny promluví s bráchou Casperem. Vyhrožuje mu, že mu nikdo nebude stát v cestě ve sblížení se s otcem. Casper vypadá, že ho vůbec nevnímá.

Celá rodinka se jede projet na čtyřkolkách. V hospodě Eduardovi Kenny přizná pravdu, že se mu nedaří, že si April vzala někoho jiného a že ukradl auto. Ed mu říká, že musí věřit svým pocitům a že si má dělat, co chce.

Ed nemá v domě žádné místo, takže Kenny a Stevie musí spát venku ve spacáku. V noci jde Kenny ke Casperovi do pokoje a počůrá mu klávesnici od počítače.

Stevie přizná Kennymu, že mu lhal, že se April a Terrence nevzali. Kenny mu dá pěstí. Stevie mu říká, že ji stále může získat zpátky, Kenny ale říká, že už to skončilo.

Kenny řekne tátovi, že ho miluje a chce u něj zůstat na dýl. Ed ale nevypadá moc spokojeně. Za chvíli přijede policie a Eduardo ukáže na Kennyho a Stevieho. Pak chce odměnu za dopadení uprchlíků, ale nedostane nic.

Edova žena Soledad dostane Kennyho z vězení a nabídne se mu. Kenny se v autě pohádá s Eduardem, opět vůz krade a odjíždí. Po cestě volá April a na záznamník jí řekne, že si pro ni jede.

Hudba v epizoděvložit další píseň

I Heard it Through the Grape Vine (The Slits)

Kenny a jeho domov.
Hlavní postavy
Kenny Powers
April Buchanon
Stevie Janowski
Vedlejší postavy
Eduardo Sanchez
pan Nesbit
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter 11
Původní názevChapter 11
Rok natočení2010
Premiéra24. října 2010
Česká premiéra10. září 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka27 minut
Autoři profilu epizody