plakát seriálu

Nahoru a dolů

(Eastbound & Down)

Epizoda 2×06 – Chapter 12
95 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kenny má šanci dostat se do americké ligy. Loučí se se všemi, které v Mexiku potkal. Hraje poslední zápas za mexický tým. Stevie se žení s Marií.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Pat Anderson je na odvykačce a přichází k devátému kroku - napravení chyb.

Kenny se Steviem se vrátí "domů" do Mexika. Kenny dává Steviemu rady o tom, jak si naposledy užít s Marií. Pak jde domů a tam na něj čeká Pat.

Pat mu řekne, že mu jeden hledač talentů dluží laskavost a přijede se na Kennyho podívat. Kenny už ale není v týmu. Jde tedy za Cisnerosem. Po počátečních vyhrožováních a řevu si promluví a Cisneros ho vezme zpátky do týmu.

Stevie balí Kennymu věci. Vede s Kennym rozhovor a požádá ho, jestli si může vzít Marii a vrátit se s ní do USA. Kenny je v dobré náladě a souhlasí. Stevie mu dá dárek - ručně vyrobený oblek s Kennyho přezdívkou vyšitou na zádech.

Kenny jde za Vidou. Řekne jí, že ho sice na chvíli okouzlila, ale že už ví, že navždy bude "prsař", nikdy "zadkař", takže jsou v pohodě. Vida pak jde na pódium a Kenny ji naposled sleduje vystupovat.

Kenny přijde do týmu. Dá jim povzbuzující talk a onih o přijmou mezi sebe. Hraje se Kennyho poslední zápas v mexickém týmu. Kenny vystrikuje protihráče a lidé na tribuně začnou tleskat. Kenny si pro sebe řekne: "Finally, motherfuckers."

Po zápase mu trenér dá pamětní míček. Kenny jde pak na tribunu, kde na něj čeká Pat s hledačem talentů. Ten mu nenabídne první ligu, ale Myrtle Beach a třetí ligu s možností postupu. Kennyho nabídka zaujme.

Stevie se ožení s Marií. Pak spolu s Kennym opouští Mexiko.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Still the Same (Bog Seger)

Kenny se loučí.
Hlavní postavy
Kenny Powers
Stevie Janowski
Vedlejší postavy
hledač talentů
Pat Anderson
Roger Hernandez
Mr. Cisneros
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter 12
Původní názevChapter 12
Rok natočení2010
Premiéra31. října 2010
Česká premiéra17. září 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka29 minut
Autoři profilu epizody