Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 13

Kenny a Stevie se vrací do rodného města. Kenny vyhledá April, ale čeká ho velké překvapení.

Kenny a Stevie se snaží propašovat Marii přes hranice. Před prohledáním auta je zachrání Kennyho stará sláva - strážník je jeho velký fanoušek.

Po příjezdu domů Kenny poděkuje Steviemu za všechno, co pro něj v Mexiku udělal. Stevie začíná bydlet s Marií.

Kenny se jde ukázat Dustinovi a jeho rodině. Naruší narozeninovou oslavu Rosie. Dustin je překvapený, že našel jejich tátu, a zklamaný, že se na něj neptal.

Poté jde Kenny do školy, kde loni učil. V jídelně vyleze na stůl, pošlape studentům jídlo a dává si svůj tradiční egoistický proslov, na jehož konci vyvolává April.

Terrence mu skočí do řeči a řekne mu, že tam April už nepracuje. Terrence ho pak vezme za April. Z ní se mezitím stala realitní makléřka. Kenny vejde do domu, který April prodává, a zjistí, že je těhotná. April ho vyhodí, řekne mu, že ho už nikdy nechce vidět.

Kenny jde do baru a sjede se se starým přítelem. Potom odejde k Dustinovi, kterému se svěří se svými pocity ohledně April. Dustin mu říká, že nemohl čekat nic jiného potom, co ji nechal trčet na benzínce.

Ke Steviemu hodinu po jejich příjezdu přijeli příbuzní Marii, Stevie je na pokraji zhroucení. Kenny se s ním jde rozloučit, odjíždí. Předá mu jeho audio knihu, aby ji Stevie dal April.

Maria předá April Kennyho knihu. April si ji pustí v autě.

Když se Kenny loučí s rodinou, přijede tam April. Kenny se jí omluví, že ji opustil. April mu řekne, že dítě je jeho. Kenny jí řekne, že nemusí odjet právě v tuto chvíli a pozve ji na oběd. April ho ale nechce zpátky. Přesto jeho pozvání příjmá.

HUDBA V EPIZODĚ

I Think I'm Coming Down (Lee Hazlewood)

Kenny na skútru.

He's Alright (Kurt Vile)

Kenny se pochlapí.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly