Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 18

Kennyho přijede navštívit Eduardo s Casperem. Kenny pořádá velkolepou párty na oslavu 4. července, ale Ivan mu konkuruje svou vlastní oslavou. Stevie se přizná Marii o tom, že ji podvedl.

Eduardo Sanchez a Casper kradou v obchodě.

Kenny představí Tobyho Andree, ta je vyděšená.

Kenny pozve celý tým na párty na oslavu 4. července. Celý tým kromě Ivana. Ivan ale už pořádá svou vlastní párty, bude dělat DJ v prestižním tanečním klubu.

Kennyho venku na parkovišti čeká Ed s Casperem. Kenny není vůbec nadšený, že je vidí, nechce Edovi pomoct nalézt Kennyho mámu a odchází.

Stevie se přizná Kennymu, že podvedl Marii. Cítí se hrozně zle. Stevie se chce přiznat, ale Kenny mu to zakáže.

Když přijde domů, najde tam Eda a Caspera. Ed se dozví, že je děda, a je nadšený, Kenny ho ale nechce nikde blízko Tobyho.

Stevie se neudrží a přizná se Marii o tom, že ji podvedl. Ta s pláčem uteče a Stevie ji pronásleduje. Když Kenny přijde domů, Eduardo sedí v křesle a chová Tobyho. Řekne mu, že Maria i Stevie odběhli.

Kenny má záchvat ohledně toho, že nemá kdo hlídat Tobyho a že jeho život je u konce, protože syna bude muset vzít na svou velkolepou párty. Ed se nabídne, že ho pohlídá, a Kenny souhlasí.

Kenny udělá velkolepý příchod na svou párty, ovšem brzy zchladne, jelikož na párty nejsou žádní hosté. Kenny se jde podívat na Ivanovu párty, kde je hala zaplněná k prasknutí. Udělá tam scénu a zesměšní se.

Kenny přijde domů naštvaný. Eduardo mu řekne, že nemusí syna vychovávat sám, že ho může přenechat někomu, kdo ho bude považovat za svého, třeba Kennyho mámě. Kenny ji zavolá.

Stevie je zoufalý ohledně toho, co udělal. Oholí si hlavu.

HUDBA V EPIZODĚ

Surfin' Bird (The Trashman)

Krádež v obchodě.

F What You Like (A.R.E. Weapons)

Kenny plánuje party.

Winner Takes It All (Sammy Hagar)

Kenny je připraven na party.

Science Killer (The Black Angels)

Kenny jde na podium.

Mama (Roy Orbinson)

Závěr epizody.

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly