Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 17

Kenny se seznámí se Shanovou rodinou, ti z něj ale nejsou příliš nadšení. Stevie obdivuje holky v bikinách, vypadá to, že není příliš spokojený se svou manželkou. Kenny si myslí, že Toby je prokletý.

Kenny uklidí Shanův byt, hodí ho na gauč a odejde. Pak se ještě vrátí a vezme si klíčky od jeho auta.

Kenny si myslí, že Toby je ďábelské dítě. Napřed poblázní April, pak když je v hledišti, Kenny prohraje zápas a nakonec Shanova smrt..

Na pohřbu si Kenny fotí Shanovo tělo, když přijde jeho rodina. Kenny nemůže uvěřit svým očím, když se objeví Cole, Shanovo dvojiče.

Kenny obviní Ivana ze Shanovy smrti. Řekne mu, že kdyby se tam neobjevil, Shane by si vzal jen normální dávku, ne extra velkou dávku, a mohl ještě být naživu. Na hřišti, při minutě ticha za Shana, si Ivan a Kenny navzájem říkají "Pšt", až to Kenny nevydrží a zavře "Minuta ticha sakra!" a dostane za to pohlavek od trenéra.

Kenny přijde za Shanovou rodinou a odvede Cola na místa, na která chodil se Shanem. Nakonec ho odvede na koleje a udělá vtípek na Andreu a Kate. Cole je naštvaný, netušil, co Kenny chystá. V autě už to nevydrží a řekne, že Shane byl ostudou rodiny a že je mu jedno, že je mrtvý.

Stevie na pohřbu utěšuje Shanovu sestru. Kenny tam vlítne, pustí drsnou písničku a pak řekne svůj proslov. Stevie má vášnivý sex v autě. Pak má ale černé svědomí a pozrvrací se.

Cole zastoupí Kennymu cestu s tím, že jeho SPZtka se shoduje se Shanovou, takže auto je rodiny. Kenny nechal v autě mobil, Cole ho za jízdy vyhodil z okna. Mobil leží na silnici a volá April..

Narážky na další seriály

Příběhy ze záhrobí

Když si truchlící na Kennyho žádost představí mrtvého Shanea, Kenny řekne, že vypadá jako strážce hrobky z Příběhů ze záhrobí.

HUDBA V EPIZODĚ

If She Knew What She Wants (The Bangles)

Kenny opouští přítele.

Far Behind (Candlebox)

Kenny na pohřbu.

Runaway (The National)

Shaneův brácha vzal auto.

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly