plakát seriálu

Nahoru a dolů

(Eastbound & Down)

Epizoda 3×04 – Chapter 17
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kenny se seznámí se Shanovou rodinou, ti z něj ale nejsou příliš nadšení. Stevie obdivuje holky v bikinách, vypadá to, že není příliš spokojený se svou manželkou. Kenny si myslí, že Toby je prokletý.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kenny uklidí Shanův byt, hodí ho na gauč a odejde. Pak se ještě vrátí a vezme si klíčky od jeho auta.

Kenny si myslí, že Toby je ďábelské dítě. Napřed poblázní April, pak když je v hledišti, Kenny prohraje zápas a nakonec Shanova smrt..

Na pohřbu si Kenny fotí Shanovo tělo, když přijde jeho rodina. Kenny nemůže uvěřit svým očím, když se objeví Cole, Shanovo dvojiče.

Kenny obviní Ivana ze Shanovy smrti. Řekne mu, že kdyby se tam neobjevil, Shane by si vzal jen normální dávku, ne extra velkou dávku, a mohl ještě být naživu. Na hřišti, při minutě ticha za Shana, si Ivan a Kenny navzájem říkají "Pšt", až to Kenny nevydrží a zavře "Minuta ticha sakra!" a dostane za to pohlavek od trenéra.

Kenny přijde za Shanovou rodinou a odvede Cola na místa, na která chodil se Shanem. Nakonec ho odvede na koleje a udělá vtípek na Andreu a Kate. Cole je naštvaný, netušil, co Kenny chystá. V autě už to nevydrží a řekne, že Shane byl ostudou rodiny a že je mu jedno, že je mrtvý.

Stevie na pohřbu utěšuje Shanovu sestru. Kenny tam vlítne, pustí drsnou písničku a pak řekne svůj proslov. Stevie má vášnivý sex v autě. Pak má ale černé svědomí a pozrvrací se.

Cole zastoupí Kennymu cestu s tím, že jeho SPZtka se shoduje se Shanovou, takže auto je rodiny. Kenny nechal v autě mobil, Cole ho za jízdy vyhodil z okna. Mobil leží na silnici a volá April..

Hudba v epizoděvložit další píseň

If She Knew What She Wants (The Bangles)

Kenny opouští přítele.

Far Behind (Candlebox)

Kenny na pohřbu.

Runaway (The National)

Shaneův brácha vzal auto.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Příběhy ze záhrobí

Když si truchlící na Kennyho žádost představí mrtvého Shanea, Kenny řekne, že vypadá jako strážce hrobky z Příběhů ze záhrobí.
Hlavní postavy
Kenny Powers
Stevie Janowski
Vedlejší postavy
Shanova máma
Shane Gerald / Cole Gerald
Ivan Dochenko
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter 17
Původní názevChapter 17
Rok natočení2012
Premiéra11. března 2012
Česká premiéra1. října 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka28 minut
Autoři profilu epizody