plakát seriálu

Nahoru a dolů

(Eastbound & Down)

Epizoda 3×03 – Chapter 16
96 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Stevie a Maria se stěhují ke Kennymu. Kenny má v týmu novou konkurenci - mladého nadějného nadhazovače z Ruska. Další soukromý večírek Shana a Kennyho má šokující vyvrcholení.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Stevie a Maria se stěhují do Myrtle Beach. Stevie okukuje dámy v bikinách. Kenny mu představí Shana jako svého nejlepšího přítele a Stevie žárlí.

Kenny zaúkoluje Stevieho a Marii. Mají předělat Kennyho byt tak, aby se v něm dítě nezabilo. Za to tam pak s ním můžou bydlet.

Stevie předloží Kennymu pravidla jejich nového vztahu. Kenny Stevieho poznámky ignoruje a dosadí ho s Marií do role Tobyho rodičů.

Na tým se přijde kouknout Roy, hledač talentů, který za Kennym přišel v Mexiku. Chce po něm, aby se stal mentorem pro mladého nadějného ruského nadhazovače. Kenny na něj žárlí, ale souhlasí,

Stevie a Maria uklízí Kennyho dům a vyhazují nebezpečné předměty. Stihnou si dát i rychlovku. Později ten den Stevie sedí na pláži a pozoruje Kennyho, jak surfuje. Přijde tam Shane a říká Steviemu, že nechápe, jak se takový loser může dostat do přízně Kennyho.

Kenny mentoruje Ivana. Chce po něm, aby vylezl po zdi nahoru a zabil krysu. Ivan samozřejmě odmítne, pohádají se, vzájemně si vyhrožují a Kenny odjíždí a nechává Ivana tam.

Kenny přijde k Andree do školy a chce po ní, aby splnila slib, který mu dala - že půjde s ním a podpoří ho v zápase. Andrea je na hodině a nikam nejde.

Kenny vybouchne, když uvidí, jak Stevie vyzdobil pokoj pro Tobyho. Ve svém tradičním monologu Steviemu odhalí, že je nervózní. Stevie ho povzbudí nadšenou řečí, ve které ho vychvaluje do nebes.

Kenny dvakrát strikuje, davy šílí. Potřetí ovšem pálkař odpálí a Kenny je pryč ze hry.. Trenér dá šanci Ivanovi, který bez problémů "vyoutuje" soupeře. Kenny a Shane se sjedou. Kenny si pustí song a paří, zatímco Shane má infarkt.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Percolator (Billy Joe & The Checkmates)

Intro.

Crockett's Theme (Jan Hammer)

Nový nadhazovač.

Lady Luck (Richard Swift)

Kenny nadhazuje.

Walk Like an Egyptian (The Bangles)

Závěr epizody.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Kenny: Poslouchej dobře Ivane. Naučím tě věci, které se nedají naučit.
Hlavní postavy
Kenny Powers
Stevie Janowski
Vedlejší postavy
Ivan Dochenko
Shane Gerald
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter 16
Původní názevChapter 16
Rok natočení2012
Premiéra4. března 2012
Česká premiéra1. října 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka29 minut
Autoři profilu epizody