Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 16

Stevie a Maria se stěhují ke Kennymu. Kenny má v týmu novou konkurenci - mladého nadějného nadhazovače z Ruska. Další soukromý večírek Shana a Kennyho má šokující vyvrcholení.

Stevie a Maria se stěhují do Myrtle Beach. Stevie okukuje dámy v bikinách. Kenny mu představí Shana jako svého nejlepšího přítele a Stevie žárlí.

Kenny zaúkoluje Stevieho a Marii. Mají předělat Kennyho byt tak, aby se v něm dítě nezabilo. Za to tam pak s ním můžou bydlet.

Stevie předloží Kennymu pravidla jejich nového vztahu. Kenny Stevieho poznámky ignoruje a dosadí ho s Marií do role Tobyho rodičů.

Na tým se přijde kouknout Roy, hledač talentů, který za Kennym přišel v Mexiku. Chce po něm, aby se stal mentorem pro mladého nadějného ruského nadhazovače. Kenny na něj žárlí, ale souhlasí,

Stevie a Maria uklízí Kennyho dům a vyhazují nebezpečné předměty. Stihnou si dát i rychlovku. Později ten den Stevie sedí na pláži a pozoruje Kennyho, jak surfuje. Přijde tam Shane a říká Steviemu, že nechápe, jak se takový loser může dostat do přízně Kennyho.

Kenny mentoruje Ivana. Chce po něm, aby vylezl po zdi nahoru a zabil krysu. Ivan samozřejmě odmítne, pohádají se, vzájemně si vyhrožují a Kenny odjíždí a nechává Ivana tam.

Kenny přijde k Andree do školy a chce po ní, aby splnila slib, který mu dala - že půjde s ním a podpoří ho v zápase. Andrea je na hodině a nikam nejde.

Kenny vybouchne, když uvidí, jak Stevie vyzdobil pokoj pro Tobyho. Ve svém tradičním monologu Steviemu odhalí, že je nervózní. Stevie ho povzbudí nadšenou řečí, ve které ho vychvaluje do nebes.

Kenny dvakrát strikuje, davy šílí. Potřetí ovšem pálkař odpálí a Kenny je pryč ze hry.. Trenér dá šanci Ivanovi, který bez problémů "vyoutuje" soupeře. Kenny a Shane se sjedou. Kenny si pustí song a paří, zatímco Shane má infarkt.

HUDBA V EPIZODĚ

Percolator (Billy Joe & The Checkmates)

Intro.

Crockett's Theme (Jan Hammer)

Nový nadhazovač.

Lady Luck (Richard Swift)

Kenny nadhazuje.

Walk Like an Egyptian (The Bangles)

Závěr epizody.

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly