Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 2

Kenny získá jednorázovou práci jako hvězda - lákadlo v reklamě pro prodej aut. Majitel salónu Ashley po něm však chce něco, co Kenny nedokáže. Škola pořádá ples na pomoc jednomu nemocnému žákovi. Kenny má být dozor, ale dorazí pozdě a navíc opilý a na drogách.

Kenny schová skútr v přírodě, protože ho nechce prodat, ale slíbil Dustinovi, že to udělá.

Doma učí Kenny synovce baseball. Ti mu měří rychlost hodu (68 km/h - nic moc). Kenny místo cíle trefí sošku.

Při cestě do školy Kenny uvidí reklamu na auta, kterou dělá člověk v opičím kostýmu. Kenny vejde do prodejny a snaží se majitele dokopat k tomu, aby použil na reklamu jeho jméno. Majitel Ashley souhlasí. Z původního honoráře dva tisíce dolarů, o který si Kenny řekl, nakonec dostane dvě stovky.

V hodině Kenny učí studenty o tom, že není důležité pouze se stát silným a v kondici, ale je důležité si to udržet. Na ukázku jim chce ukázat jeho kondičku tím, že bude zvedat 130 kg těžké činky. Kenny to samozřejmě nedokáže a skoro se udusí.

Kenny se dozví, že musí dělat dozor na školním charitativním plese. Vymlouvá se, že nemůže jít, protože se musí zúčastnit události, kterou pořádá Ashley.

Kenny chce, aby ho tam Dustin zavezl, protože by vypadalo blbě, kdyby se hvězda přivezla na akci sama. Přepadne ho v koupelně a sebere mu toaleťák, aby Dustin souhlasil. Nakonec to vzdá a přesvědčí svého kamaráda - dealera, který ho do auto salónu zaveze.

Ashley donutí Kennyho obléct si žluté tričko s logem salónu. Hned první fanoušek chce po Kennym nadhoz a Ashley ho donutí míček opravdu hodit. Kenny se bojí, že opět netrefí, a odmítne. Pohádá se s Ashleym a naštvaně odchází. Po cestě stihne dát pěstí fanouškovi.

Vezme si extázi a jde na školní ples. Ve zpomaleném záběru si prohlédne April. Dojde k ní, vyzná jí lásku a jako důkaz jí zatančí "Kennyho tanec", který skončí Kennyho zvracením uprostřed tanečního parketu.

Kennyho šofér odjel, Kenny se tedy vydal domů pěšky. Stevie jede kolem, zastaví mu a nabídne mu odvoz. Kenny začne filozofovat, nakonec přijímá.

HUDBA V EPIZODĚ

Snake Drive (R.L. Burnside)

Kenny jde na parket.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly