plakát seriálu

Nahoru a dolů

(Eastbound & Down)

Epizoda 1×03 – Chapter 3
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kenny se snaží prodat upomínkové předměty se svým motivem na e-bay i v prostorách školy. Je naštvaný, když se jeho věci prodávají za nižší cenu, než na kterou si jich cení. Jednu z jeho věcí si tajně koupí i April.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kenny vymlátí Ashleymu sklo od auta, ožere Stevieho a totálně sjetý řídí domů. Stevie vedle něj je na mol, pořád mele něco o přátelství. Po cestě potkají Kennyho auto. Kenny se snaží otočit a pronásledovat ho, ale napálí to lodi. Když se Stevie probudí, je na místě řidiče a Kenny mu namlouvá, že řídil. Stevie mu věří a policie už je na cestě.

Kenny má plný kamion věcí se svým motivem. Chce to prodat a vydělat miliony. Cassie mu nabídne, že mu pomůže hodit to na e-bay. Kenny chce vědět, kolik za to chce, a Cassie mu řekne, že nechce nic, že to dělá z lásky k bližnímu.

Terrence přijde ke Kennymu do hodiny; jeho prací je pozorovat učitele při práci. Kenny ho nápadně vyžene ven na chodbu a v tělocvičně začne zápas o přežití.

Kenny na školním parkovišti prodává své věci. Přijde tam April a řekne mu, že proti tomu existuje zákon. Nakonec si konečně poprvé popovídají, aniž by po sobě štěkali.

Kenny probudí Cassie uprostřed noci. Je naštvaný, že se jeho baseballová pálka prodala jen za sedm dolarů. Cassie mu promluví do duše, je to už spousta let, co byl na vrcholu, lidé zapomínají.

Pálka přijde svému majiteli.. není to nikdo jiný než April. Že by přece jen Kennyho nevyhnala z hlavy?

Hudba v epizoděvložit další píseň

Hubbard Hills (Tindersticks)

Na závěr karnevalu.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Kenny: Jestli existuje něco, co nesnáším, pak je to prohrávání. Jestli existují dvě věci, které nesnáším, pak je to prohrávání a rakovina.
Hlavní postavy
Kenny Powers
April Buchanon
Dustin Powers
Terrence Cutler
Cassie Powers
Stevie Janowski
Vedlejší postavy
Alan Hicks
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter 3
Původní názevChapter 3
Rok natočení2009
Premiéra1. března 2009
Česká premiéra23. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka27 minut
Autoři profilu epizody