Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 4

April s Terrencem pořádají grilovačku. Kenny je naštvaný, že ho April nepozvala a na akci přijde s Tracy. Tracy si ale víc všímá Terrence, a dokonce i mezi Kennym a April to znovu zajiskří. Kenny začíná pochybovat o tom, že má ještě šanci v profesionálním baseballu.

Stevie udělal pro Kennyho reklamu. Koukají se na ni s Cleggem v hospodě. Stevie je pyšný.

Kenny pravidelně začal brát steroidy a posilovat. Ve škole si zkouší nahozy, ale vůbec se mu nedaří. Terrence mu řekne, že by se měl spíše soustředit na studenty, Kenny ho odpálkuje.

Terrence pozve Kennyho na grilovačku, kterou s April pořádají o víkendu u nich doma. Terrence se diví, že ho April ještě nepozvala. Kenny si s ní jde promluvit (přímo před jejími studenty). April se vymlouvá, že zapomněla.

Kenny si stěžuje Dustinovi, že ho April nepozvala. Dustin říká, že to není tak zvláštní, protože si bere někoho jiného.

Kenny vezme na grilovačku Tracy. Tracy se hned odejde bavit s Terrencem a Kenny se nudí. Začne se bavit se Steviem, který se snaží být nejvíc cool. Stevie navrhne, že by mohli v obýváku pustit DVD s Kennyho největšími hity.

April jde do ložnice na záchod. Kenny za ní přijde a začnou se vášnivě líbat. April si rozerve košili, vše pokračuje dobře, ale Kennyho brzké vyvrcholení celý moment zkazí.

Tracy opije Terrence. Ten s ní flirtuje před April. Když se mu April snaží domluvit, Terrence ji uráží. Do všeho se vloží Kenny i Stevie, kteří ukončí párty. Když Terrence pokračuje v urážení April, Kenny se naštve a začne se s ním hádat. Řekne mu, že kdyby nebyl jeho šéf, jednu by mu vrazil.

Kenny odejde z párty a jde se projet na vodním skútru. Uprostřed jezera mu dojde benzín. Kenny musí skočit do vody a začít plavat.

Kenny je nejistý. Večer si na terase vylévá srdíčko Dustinovi. Kenny se dokonce rozbrečí, ale jako správný drsňák se to snaží zakrýt. V noci se Kenny dívá na své propagační video, ale nepoznává se. Naštve se a rozmlátí obývák.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly