Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 5

Kenny se rozhodne navždy skoncovat s baseballem. Ashley ale do města přivede jeho dávného protivníka Macworthyho, který donutí Kennyho, aby si toto rozhodnutí ještě jednou rozmyslel. Dustin donutí Kennyho, aby výzvu Macworthyho přijal. April nemůže zapomenout na co, co se stalo mezi ní a Kennym na grilovačce.

Stevie si dělá dobře, když ho vyruší zaklepání na dveře. Kenny po něm chce nahrávací zařízení, začne natáčet novou improvizovanou audio knihu. Řekne, že dnes je ta noc, kdy se navždy rozhodl skoncovat s profesionálním baseballem.

Další den jde Kenny s Dustinem do práce. Dustina seřve realitní makléřka kvůli špatným dlaždičkám, i když je v tom Dustin nevinně. V tom mu zavolá Stevie, že se s ním chce sejít Ashley kvůli práci. Kenny odmítne, ale Ashley na něj má videozáznam, jak rozbíjí jeho auto, Kenny proto se schůzkou souhlasí.

Kenny se Steviem jdou do auto salónu. Ashley tam má Kennyho dávného soupeře Macworthyho, který se obrátil na víru. Ten se snaží Kennyho navést na správnou cestu, ale Kenny mu řekne, že ten muž, kterého se snaží zachránit, je už mrtvý.

Kenny v autě řekne Steviemu, že už nebude jeho asistent. Stevie je zklamaný, ale chce být alespoň jeho kamarád. Kenny odmítá i to, protože v tom případě by po něm stejně chtěl udělat různé věci a nic by se nezměnilo.

Kenny bere to své přesvědčení "jsem jako všichni ostatní" opravdu vážně. Přijde do školy v košili, učesaný a v brýlích. April je překvapená. V knihovně se dvě holky začnou prát a udeří April do obličeje, když se je snaží oddělit. Kenny mezi ně vejde a bitku rozpustí. Pak přenechá April Terrencovi.

Kenny se v baru setká s drogovým dealerem. Jde s ním prodávat a potká Macworthyho, který mu řekne, že jeho polepšené chování je jen na oko. Taky se zmíní, že mu Ashley zaplatil deset tisíc, což Kennyho naštve, ale snaží se nedat nic najevo.

Macworthy má rozhovor v rádiu, kde říká, že Kenny nesouhlasil s přátelskou hrou. Dustin s Kennym pracují na stavbě a uslyší to. Dustin pošle makléřku někam a vezme Kennyho do salónu.

Kenny vyzve Macworthyho na souboj. První dva míčky hází úplně mimo. Pak se ale mezi diváky objeví April, Macworthy ji začne urážet a to Kennyho naštve. Hodí míček rychlostí 101 km/h a vystřelí Macwarthovi oko (doslova).

V salónu vypuknou nepokoje, všichni začnou rozbíjet Ashleyho auta a Kenny s April se uprostřed toho všeho začnou líbat.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly