Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 6

Kenny dostane nabídku do profesionální baseballové ligy. Loučí se se všemi v rodném městečku a snaží se přesvědčit April, aby odjela s ním. Stevie plánuje, že odjede s Kennym, dá výpověď ve škole. Terrencovi hrábne a skrývá se v lesích, místo aby šel domů.

Terrence doběhne závod, ale April ho nečeká. Místo toho má v autě sex s Kennym.

Kennyho nadhoz má opět skvělou rychlost. Když cvičí na zahradě, přijde za ním Pat Anderson, asistent trenéra v Tampě. Nabídne mu černou kreditku a místo v profi lize. Kenny si s ním nadšeně potřese rukou.

Kenny si hned koupí nové auto, přijede za April a řekne jí, ať jede s ním. April se ale zrovna snaží najít Terrence, který se zatím po závodě nevrátil domů. Když Kenny odjede, April uvidí Terrence v dálce v křoví, jak je pozoruje.

Kenny se ve škole loučí se svými studenty a představuje jim novou učitelku tělocviku. Taky jim nabízí jeho podepsanou fotku. Tu si od něj vezme taky Stevie. Stevie je přesvědčený, že jede s Kennym do Tempy. Kennymu je jasné, že sebou Stevieho nevezme, ale zatím mu to neříká.

Kenny jde s April na večeři a dá jí zlaté hodinky. April mu ale řekne, že s ním do Tempy nepojede. Kenny se naštve a odejde z restaurace.

Večer Kenny vynáší smetí, když ho vyruší Terrence s bílým kapesníčkem v ruce. Kenny mu řekne, že spal s April, ale že ta se rozhodla zůstat. Terrence je překvapený, ale spokojený a odchází, Řekne Kennymu, že měl na kapesníku "jen" chloroform na uspání. Když Terrence odchází, Kenny si všimne, že má za kalhotami zbraň.

Následující ráno Stevie řekne Kennymu, že dal ve škole výpověď a je připraven odjet. Kenny mu řekne, že s ním do Tempy nepojede. Stevie je zničený, souhlasí ale s tím, že Kennymu splní poslední přání.

Stevie spustí ve škole alarm, aby se všichni odebrali před školu. Tam na ně čeká Kenny s jeho rozlučkovou řečí.

Kenny je připravený k odjezdu. Rozloučí se s bráchou a jeho rodinou. Na poslední chvíli tam přijede April, která se rozhodla odjet s ním. Než odjedou, Kennymu volá Pat, který mu řekne, že dohoda padá. Kenny nedá před rodinou nic najevo a odjíždí s April absolutně bez plánu.

Na benzínce jde April koupit pití. Když vyjde z obchodu, najde svůj kufr na cestě. Kenny je pryč.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly