Nahoru a dolů

Nahoru a dolů (Eastbound & Down) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chapter 20

Kenny se dočká svého slavného návratu. Stevie se odhodlá promluvit si s Marií. Tobyho unese Kennyho dávný nepřítel.

Kenny se vrací do týmu, kde ho nepřivítají příliš kladně. Trenér mu říká, že hrát nebude, ale stejně musí začít chodit včas, aby podpořil svůj tým.

Na parkovišti Kenny potká Ashleyho. Ten pravidelně jezdí do Myrtle na Týden černých motorkářů. Ashley má pro něj ještě jedno překvapení - Reg Mackworthy, jeho dávný soupeř, kterému Kenny před dvěma lety vyrazil oko z důlku.

Stevie je v depresi. Dneska viděl Marii, ale neodvážil se k ní přiblížit. Kenny mu říká, že si z toho má odnést lekci, že neměl nic říkat.

Na pláži Kenny potká Ivana a další spoluhráče, kteří si s Kennyho dělají srandu. Kenny se Ivanovi omluví za to, jak s ním jednal, a řekne mu, že odteď jsou si rovni. Podá mu ruku, ale Ivan nepřijmá.

Stevie si dá tupé a jde za Marií. S ní tam je ale nějaký muž, který se se Steviem začne prát a sundá mu tupé. Stevie se hrozně stydí a utíká do auta, kde nechal Tobyho. Toby ale v autě není a Stevie panikaří.

Když to řekne Kennymu, Kenny vyšiluje. Dá Steviemu pěstí a oba jsou mimo, neví, co dělat. Pak ale Kennymu zavolá Macworthy, který má Tobyho u sebe.

Kenny se Steviem si jedou pro Tobyho přímo do jámy lvové. Ashley a Macworthy jsou v přesile. Reg chce Kennymu pálkou zlomit ruku, ale přeruší ho pláč Tobyho. Černí motorkáři se nakonec spiknou proti Ashleymu, Reg vrátí Tobyho Kennymu a omluví se mu za únos.

Ivan nadhazuje, ale fanoušci ho nemají rádi, křičí na něj, Ivan je nervózní a nadhoz pokazí. Na hřiště přijde Kenny v doprovodu černých motorkářů a chce po trenérovi, aby Reg mohl chytat. Trenér ho pošle někam, ale Kenny ho přesvědčí, ať alespoň on nadhazuje.

Kenny vidí Tobyho na tribuně, myslí na Shana a vyoutuje protihráče. Kenny je opět králem mužstva. Maria je na tribuně, najde Stevieho a usmíří se s ním.

Kenny surfuje, když na pláži uvidí stát April. Kenny je k ní chladný. April mu vysvětluje, proč utekla. Když vidí, že to nikam nevede, jen mu řekne, že si prostě vezme Tobyho a oba mu zmizí ze života. Kenny je zaskočený, ale Tobyho přivede. Než ho April dá, říká jí, co teď Toby má a nemá rád. April a Toby odchází.

HUDBA V EPIZODĚ

GasoLean (Tity Boi aka 2 Chainz)

Intro.

You Can Get Murked (Juicy J)

Gang se blíží ke Steviemu.

I'm Controlled By Your Love (Helene Smith)

Steviemu se stýská po ženě.

No Control (Boot Hill)

Kenny a gang jedou na zápas.

Without You (Rainbow Arabia)

Kenny nadhazuje.

Heartbreakin' Ball (Lonnie Walker)

Závěr epizody.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly