plakát seriálu

Nahoru a dolů

(Eastbound & Down)

Epizoda 3×08 – Chapter 21
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kennyho velký moment přichází, dostal se do národní ligy. Je z něj opět hvězda. Kenny se loučí se Steviem a ostatními lidmi v Myrtle Beach. Stevie a Maria čekají potomka. Kenny se musí rozhodnout, zda je pro něj důležitější kariéra, nebo rodina.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Slavný texaský nadhazovač se opije v baru a venku ho srazí auto.

Kennymu se stýská po Tobym, ale nechce to Steviemu přiznat. Stevie mu nabídne, že mu s Marií předělají byt. Kenny souhlasí s tím, že se dětský pokoj přemění zpátky na tělocvičnu.

Stevie je konečně šťastný, protože se s Marií usmířili.

Kennyho si trenér zavolá do kanceláře a řekne mu, že Kenny povýšil do národní ligy. Kenny je štěstím bez sebe, nemůže tomu uvěřit.

Kenny opět vtrhne Andree do třídy. Ta se diví, co tam dělá, protože se rozešli. Kenny jí říká, že tamten rozchod neplatil, což Andreu potěší, ale Kenny pokračuje tím, že platí až tento. Kenny před třídou oznámí, že se vrací do první ligy. Andrea se stydí, že si Kennyho nechala utéct.

Kenny hází do moře všechny sexuální hračky, které doma měl. Jako symbol své lepší budoucnosti zapálí Kenny své surfovací prkno.

Stevie Kennymu oznámí, že Maria je těhotná. Kenny nepřipouští další dítě, ale Stevie je šťastný. Řekne Kennymu, že chce rodinu a že s ním nepojedou do Texasu, ale zůstanou v Myrtle a založí rodinu. Kenny mu dá na rozloučenou klíč od skútru. Oba jsou dojatí.

Kenny jede do Shelby za April. Řekne jí, že se stěhuje do Texasu. April je za něho šťastná. Kenny dává April dýmku, která byla Tobyho nejoblíbenější hračkou. April ho pozve dovnitř a Kenny se rozloučí s Tobym.

Kenny se dočkal. Opět hraje svůj velký zápas v národní lize. První strike.. druhý strike.. A konec. Kenny si uvědomil, že dosáhl všeho, po čem kdy toužil, odhodil míček, odešel ze hřiště a vydal se za April a Tobym.

Po cestě Kenny pil a sjel autem z útesu. Celý svět si myslí, že Kenny zemřel. Na pohřbu u April zazvoní zvonek. April jde otevřít a uvidí blonďatého Kennyho. Ten jí řekne, že nechce, aby o něm svět věděl, chce jen v klidu žít svůj život se svou rodinou.

Hudba v epizoděvložit další píseň

The Ballad Of Sarah & Jack (David Holmes)

Kenny se loučí.

Clownin Around (Deer Tick)

Kenny jede do Texasu.

It's Gonna Be Easy (Doug Sahm)

Kenny jede domů.

Requiem for the Static King Part 2 (A Winged Victory For The Sullen)

Kennyho nehoda.

Kenny (Benji Hughes)

Závěr epizody.
Hlavní postavy
Kenny Powers
April Buchanon
Dustin Powers
Terrence Cutler
Cassie Powers
Stevie Janowski
Vedlejší postavy
Eduardo Sanchez
Ivan Dochenko
Cole Gerald
texaský nadhazovač
Reg Mackworthy
Gabriel Schaffer
Ashley Schaeffer
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter 21
Původní názevChapter 21
Rok natočení2012
Premiéra15. dubna 2012
Česká premiéra12. června 2012
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka28 minut
Autoři profilu epizody