plakát seriálu

Námořní hlídka

(Sea Patrol)

Názory uživatelů

Pohled do každodenního života námořní hlídky

Tento seriál nabízí pohled na každodenní chleba námořní hlídky brázdící vlny podél Austrálie a okolních ostrovů. Muži, jimž to v uniformách sluší, příjemné prostředí a zajímavý příběh mě zaujal.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tady australské námořníctvo...

Nejdřív k hodnocení. Kdo mě zná ví, že body nerozdávam jen tak. Dobře, tady jsem to trochu přehnala, asi jsem uniformofil, uff.Nebo mě uchvátla krása lode Hammersley, nevím. Tohle je další z mých tzv. chřipkových seriálů, což jsou vlastně seriály, které podporují zrychlený odchod bacilů pocením a stačí na ně i momentálně indisfunkční hlava.To ovšem neznamená automaticky špatnou kvalitu produktu, jen nemusím u nich šroubovat mozkové závity na maximum. A ještě ten příjemný zvuk šumíciho oceánu, občas tedy doprovázený hlasitým oznámením, že se nacházime v australských vodách. Tak jako tak, koukat se na to dá i když herci moc talentu nepředvedli. Ale co by člověk v chřipkovém opojení chtěl.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Na bodu mrazu

Zábavnost a zajímavost toho to seriálu je u mě na bodu mrazu, takže bohužel deset.
On nápad natočit něco o každodenním životě lidí, kteří složí v námořní hlídce není špatný, ale pro seriál se mi zdá být špatně použit. Seriál s pár zajímavými scénami, prostě po pár dílech nudí. Možná jako film by byl daleko lepší a hlavně by nenudil. Bohužel musím dát desítku.
Aspoň za nápad.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

škoda že končí

Tenhle seriál mě fakt zaujal.je to zase něco nového co tu ještě podle mě nebylo.byla tam zábava,dobrý hlášky a dobrý obsazení.škoda že skončil a že jiný serial podobný není(pokud já vím)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sea Patrol

Příběh o každodení práci u námořníků mě zaujal... :D Příběh je velmi zajímavý, a pestrý o každý zásah který v příběhu je! :D takže proto ode mě 90%

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

jako nápad dobrý, ale provedení slabota,

při delším pohledu parta amatérů co si hrají na vojáky (na moři), člověk by čekal trochu profi přístup, ale po lese či při prohlídce lodi by snad ani průměrný divák detektivek, nedělal takové školácké chyby v postupu. Prohlašují se za válečnou loď, později hlídková (asi dáno překladem), ale spíše čekám palbu dortů nebo shnilých rajčat než profi zásah komanda.

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí