plakát seriálu

Námořní hlídka

(Sea Patrol)

Názory uživatelů

Pohled do každodenního života námořní hlídky

Tento seriál nabízí pohled na každodenní chleba námořní hlídky brázdící vlny podél Austrálie a okolních ostrovů. Muži, jimž to v uniformách sluší, příjemné prostředí a zajímavý příběh mě zaujal.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tady australské námořníctvo...

Nejdřív k hodnocení. Kdo mě zná ví, že body nerozdávam jen tak. Dobře, tady jsem to trochu přehnala, asi jsem uniformofil, uff.Nebo mě uchvátla krása lode Hammersley, nevím. Tohle je další z mých tzv. chřipkových seriálů, což jsou vlastně seriály, které podporují zrychlený odchod bacilů pocením a stačí na ně i momentálně indisfunkční hlava.To ovšem neznamená automaticky špatnou kvalitu produktu, jen nemusím u nich šroubovat mozkové závity na maximum. A ještě ten příjemný zvuk šumíciho oceánu, občas tedy doprovázený hlasitým oznámením, že se nacházime v australských vodách. Tak jako tak, koukat se na to dá i když herci moc talentu nepředvedli. Ale co by člověk v chřipkovém opojení chtěl.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Na bodu mrazu

Zábavnost a zajímavost toho to seriálu je u mě na bodu mrazu, takže bohužel deset.
On nápad natočit něco o každodenním životě lidí, kteří složí v námořní hlídce není špatný, ale pro seriál se mi zdá být špatně použit. Seriál s pár zajímavými scénami, prostě po pár dílech nudí. Možná jako film by byl daleko lepší a hlavně by nenudil. Bohužel musím dát desítku.
Aspoň za nápad.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

škoda že končí

Tenhle seriál mě fakt zaujal.je to zase něco nového co tu ještě podle mě nebylo.byla tam zábava,dobrý hlášky a dobrý obsazení.škoda že skončil a že jiný serial podobný není(pokud já vím)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sea Patrol

Příběh o každodení práci u námořníků mě zaujal... :D Příběh je velmi zajímavý, a pestrý o každý zásah který v příběhu je! :D takže proto ode mě 90%

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé