plakát seriálu

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans

(NCIS: New Orleans)

Názory uživatelů

kvalita za rozumnou cenu

Rodina seriálů NCIS se rozrostla. Příjemně. Zatímco na originální seriál se dívám ráda - klasické detektivní příběhy a ne moc akce - tak ze stejného důvodu se mi nelíbí NCIS:LA. Navíc je tu několik dalších důvodů, proč se mi nový seriál líbí.
NOLA má genius loci. Jižanský přízvuk je krásně tahavý, jak čerstvě stočený med. A pochopitelně bonus: Scott Bakula je ve formě a nejen proto, že ve svém věku dokáže zaběhnout maratón. Jeho návrat do širší rodiny seriálů Donalda P. Bellisaria (před čtvrt stoletím ho seriál Quantum Leap proslavil a vynesl mu GG za nejlepšího herce) mu snad přinese další hereckou příležitost.
Doufejme, že scénáristé přidají a jednotlivé příběhy nebudou moc předvídatelné, jak to bylo u prvního dílu. A že si herecký tým trochu víc sedne. Ale to ukáže čas. Zatím je jasné, že seriál bude o něco chudší co se týče rozpočtu. Ale i za málo peněz se dá točit dobrý krimiseriál.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

spokojenost

Na nové NCIS jsem se těšila, jsem milovnikem LA, takže od New Orleans jsem si hodně slibovala a zatím jsem nadšená, skvělé vtipy, dobrý obsah a skvělé herecké obsazení v čele se Scottem Bakulou. Doufejme že se seriál udrží a bude se jen zlepšovat.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

New Orleans

Na tenhle seriál jsem se těšila a byla jsem dost zvědavá jak tam zakomponují to New Orleans protože jsem fanoušek The Originals a to město se mi tam hrozně líbilo proto jsem byla příjemně překvapená a mě osobně se to hrozně líbí protože mám takovéhle seriály ráda

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí