Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba (NCIS) — 16. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Spáč

V Quanticu jsou brutálně zavražděny dvě mladé Korejky, ale vrahovi to nestačí.

Federální agenti NCIS se právě připravují na kurz sensitivity, když jsou vyslání do Quantica, kde byly zavražděny dvě mladé Korejky. Navštíví místo činu, dům námořního seržanta Portera a jeho manželky Sun, která je jednou z obětí. Druhou je Min, manželka seržanta Kraina, který je služebně v Iráku a o tragédii ani netuší. Podle prvních známek musely oběti svého vraha dobře znát. Ženy byly zasaženy třemi ranami, výstřely zasáhly jejich srdce. Podle Mallarda je vrahem vycvičený profesionál, který je chladnokrevně popravil.

Agenti se od souseda dozvědí zajímavé informace. Sun to sice nikdy nepřiznala, ale její muž nadměrně pil, žárlil, omezoval jí, zakazoval stýkat se s přítelkyněmi a pravděpodobně jí i fyzicky týral. Prvním podezřelým se tedy jeví manžel Sun, pan Porter, ale je to falešná stopa.

Vyšetřování se přesune k manželovi paní Dawsonové, který se nedávno popral v klubu. Když si s ním vyšetřovatelé přišli promluvit, zjistili, že jeho žena právě zmizela. Ukazuje se, že všechny tři dámy pocházely z Koreje a vzaly si za manžely americké námořníky v Soulu zhruba ve stejné době, navíc je spojuje kontakt se stejným člověkem, majitelem restaurace. NCIS se obává, že příštím terčem bude Yoon Dawsonová a její malé dítě. Vyšetřování ale nabírá jiný směr, když se přijde na to, že ženy nepochází z Jižní, ale ze Severní Koreje.

Majitel restaurace tvrdí, že Dawsonová je severokorejská špiónka a že ženy zemřely proto, že o ní sbíraly na jeho žádost informace. NCIS varuje manžela, že se s ním Yoon možná spojí a bude ho chtít zabít. Ten však záležitosti s tajnou agentkou nevěří. Yoon se s ním skutečně spojí a ukáže se celá pravda.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon